Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő-férfi barátság? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő-férfi barátság? Szerintetek létezik?

Figyelt kérdés
Példa-ellenpélda, stb.:)
2011. ápr. 30. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Az én személyes tapasztalatom alapján azt mondom, hogy nincs. Haverság lehet, akivel elmész bulizni, felszínes dolgokat megbeszéltek, de a barátság kizárt. Hozzám még egy pasi sem közeledett csak azért, mert barátkozni akart. Az elején még beetetett, hogy jajj, milyen barátok is vagyunk mi, aztán mindig kibukott a szög a zsákból és kiderült, hogy ő azért többet szeretne.
2011. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval te azt tartod, hogy az egyik fél mindig többet akar?
2011. ápr. 30. 15:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Sztem létezik. Mi férfiak nem szeretünk bele minden lányba, a lányok pedig azzal akarnak barátkozni, aki szimpatikus, de külsőre nem jön be nekik.
2011. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nálam működik. Kis gyermekkorunk óta a szomszéd lánnyal barátok vagyunk. Mindent megbeszélünk, még szex témákat is. Mindkettőnknek van szerelme.



21/F

2011. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, ezt gondolom. Az egyik fél egy idő után úgyis többet akar. Nem mondom, hogy elvétve nem akad igaz barátság férfi és nő között. Ezt nem mondhatom, csak azt, amit én tapasztaltam. Amúgy én sajnálom, hogy egy pasi sem akart még tőlem csak barátságot. A legtöbben végül komoly kapcsolatot akartak...és elvétve, aki megelégedett volna szexszel is. Pedig örülnék, ha valaki egyszer csak barátkozni szeretne velem.
2011. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na, ez tök érdekes, hogy zsinórban két férfi is ezt mondja... én is fiú vagyok, 23 éves, és sztem is létezik... legjobb barátom menyasszonya, aki amúgy egy gyönyörű lány, több mint 1 éves ismerem, és nagyon jó barátok lettünk. De érdekes módon az ismerőseim mindig nagyot néznek, ha beszélek nekik erről.
2011. ápr. 30. 15:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Saját példa, létezik :). Nekem van egy csoporttársam az egyetemen, akivel nagyon jól elbeszélgetünk, sok mindenben egyetértünk, egyszóval egy húron pendülünk. Viszont mindkettőnknek van párja, akibe szerelmesek vagyunk, és én nem cserélném el a sajátom senkire. A párom a lelki társam, a szerelmem, ő pedig az egyik nagyon jó barátom. Ugyanez a helyzet vele is. Szóval létezik :).
2011. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy két hónapos kapcsolatom, azért tartott eddig, mert rájöttünk, h barátoknak jobbak voltunk. Azóta 6 éve vagyunk barátok. Illetve még a gimis éveimből is tartom pár fiúval a kapcsolatom, igaz ritkán találkozom velük, de miért ne lehetne fiú-lány barátság??
2011. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 közeli fiú barátom (persze ők nem ismerik egymást) nincs közöttünk semmi több..szoktam velük lelkizni, ők ugyanúgy elmondják a csajos történeteiket. Az egyiknek most segítem az egyik bnőmet "fel"szedni. Kis cukik..de csak barátok vagyunk..és egyik rész sem gondol többet, se én, se ők. SZÓVAL VAN!!!
2011. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint mindkét tábor szerint lehet ilyen... tök jó:)
2011. ápr. 30. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!