Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóra válik az álmom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóra válik az álmom?

Figyelt kérdés

eddig mindig azon siránkoztam hogy minden fiú kis metroszexuális ratyi lett, mindenki vasalja a haját, csőgatyát hord, stb..

mostanában meg csakis a zsánereim szaladgálnak az utcán. fejkendős, hosszúhajú rockerek, raszták, stb.

imáim meghallgatásra kerültek? tényleg kezd kikopni a cicaság? (remélem)

vagy csak mindenki fent vagy GyK-n ahol a siránkozásaimat lehet olvasni, hogy " ma mindenki bzi"... ? :D


2011. szept. 18. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol vetted a napszemüveged? Nekem is kell egy olyan
2011. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hihi! Cicalány, ha nem tudná nemzetközi meleg konferencia volt Sydney-ben! Ott voltunk, de utcsizunk haza, nemsokára újra átvesszük a hatalmat!


Puszcsi!

2011. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ébresztőőőőőőőő!!!


ez a valóság! nem egy álomvilág!


nem lesz sem fehér hintód fehér lovakkal esküvőn, sem a Eiffel torony tetején eljegyzés!

2011. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"fejkendős, hosszúhajú rockerek, raszták, stb."

rosszul vagyok ezektől...

2011. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy rosszul vagy ezektől?
2011. szept. 18. 16:33
 6/13 anonim ***** válasza:
és skinhed vagyok, kopasz, testépítő, magas és jóképű ha többet akarsz akkor privi :)
2011. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én*
2011. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

inkább a hosszú hajú rockerek jönnek be a kopaszság nekem kicsit taszító, bocsi..:)

amúgy nem akarok senkinek nyávogós p.csának tűnni, nem akarok olyannak tánni hogy csak a külső számít, mert nem, de ha mostmár erről beszélünk.

2011. szept. 18. 20:18
 9/13 Solarian ***** válasza:
Jah most készülünk a hatalomátvételre mi rokkerek. Eltöröljük a mostani homár társadalmat :D
2011. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát én hű alattvalótok leszek az fix.
2011. szept. 18. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!