Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker fiúk! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

tudom hogy mindenkinek más-és más, de kíváncsi vagyok mindenki véleményére!

nem kell amúgy egy rockbanda gitárosának lenned. cask mondjuk szereted a rockzenét, kicsit úgy nézel ki, stb.

kort is!

belső és külső dolgokat is mondjatok!

bejönnek hasonlóan a rocker lányok vagy inkább a "rendesek"? mert akárhány rocker pasit látok vagy

1.egy ilyen diszkós plázacicával jár

2. vagy egy szintén rocker csajjal


2011. szept. 18. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mint Kiszel Tünde, szebbik változatban, na az aztán a bomba nő!
2011. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
rocker lányok
2011. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Zeneileg főleg rockot hallgatok, az öltözködésemben viszont nem nagyon jelenik meg (pár darab zenekaros pólóm van, de ritkán hordom), olyan visszafogottan, átlagosan öltözködöm (egyszínű póló, farmer pl.)

Én leginkább a hasonlóan nem szubkultur lányokat keresem, annyi zenei ízléskikötéssel, hogy legalább viselje el a rockot :D Bár nem értem, hogy lehet nem szeretni :D

2011. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
SP!!
2011. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én rockot/metált hallgatok, de nem öltözködöm még véletlenül sem rockerként.


A lányokban pedig mindenki, aki alacsony, karcsú és főleg szép arcú abba hamara beleszeretek, pláne, ha még rendes is. <3

2011. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Punk vagyok, bár jelenleg nem úgy nézek ki, tarajmentes vagyok, de soha életemben nem jártam még punk csajjal. Tudom, hogy ezt inkább rockereknek tetted fel, de szerintem az, hogy kivel jössz össze nem kéne, hogy szubkulturális okai kell, hogy legyenek. A barátnőm inkább tucc-tucc "zenét hallgat" amivel ki tud zavarni a világból, de istenem, szeretem, akármilyen is a zenei "ízlése." :D
2011. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Pedobearrr ***** válasza:
én is metalcoret és punkot hallgatok, tarajom is a mostani barátnőm mellett lett ( bár nem örült de.. mind1 nem ez a lényeg), viszont sose tetszettek a bakancsos fullfekete csajok sőt a punk haj se tetszik csajokon. Barátnőm cicanadrágot hord. Csajosan öltözik mégis nagyjából ugyanolyan a zenei ízlésünk. Hogy összefoglaljam: A diszkósplázacica( értsd nőies) és a rocker között aki imádja a láncaimat estébé :D
2011. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szükséges, hogy rocker legyen. Felőlem hallgathat bármilyen zenét, a lényeg, hogy ne akarja azt rám erőltetni. A külső szinte mellékes, bár ne legyen kórosan elhízva, emellett legyen ápolt. A belső már annál lényegesebb. Legyen őszinte, megbízható, ne legyen gyerekes és fogadjon el olyannak amilyen vagyok, ne akarjon mindenáron megváltoztatni. Én legalábbis ilyen lányt képzelek el magam mellé. Azért csak képzelek, mert eddig még nem volt barátnőm. Csak ilyen lányt ma nehéz találni, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyáltalán nincs ilyen, mert igenis van! :)

21/f

2011. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Az a lényeg,hogy belül fogadjon el.És hasonló zenéket is szeressen inkább.

Öltözködése nem számít.

Az a csaj dolga.

Mondjuk én öltözködésben is metálos vagyok.

Éljen a Rock/Metal


24/F

2011. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem szűkíteném le csak erre a két lehetőségre. Nem a stílus alapján választok, eddig se diszkós plázacica, se rocker barátnőm nem volt, az eddigi barátnőim az általad "rendesnek" nevezett csoportba tartoztak. De őszinte leszek, a kék hajú lányok stílustól függetlenül nagyon tetszenek, ennek ellenére kék hajú barátnőm se volt XD

23/F (hosszú haj, metálos kinézet, stb. stb.)

2011. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!