Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért gondoljátok hogy az összes rocker igénytelen, zsíros a haja meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Nekem hosszú szőkésbarna hajam van, ápolt, a lányok a suliban szint naponta megkérdezik hogy befonhatják-e...

Bőrszekót rohadtul nem hordok, csak acélbetkós bakancsot, fekete ruhákat, és láncokat, nem értem hogy ettől miért vagyok igénytelen...


2011. ápr. 1. 17:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Előítéletei mindenkinek vannak, sajnos.
2011. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%
Mert a rocker szóhoz alapvetően nekem is az igénytelen szó jut az eszembe, legyen az nő vagy férfi nemű. Amúgy egy férfinek ne legyen hosszú haja...
2011. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Lány vagyok és nem gondolom ezt.

Ismerek szép hajú rockereket és zsíros-korpás hajúakat is.

Ahogy diszkóst, rappert, egyebet is.

2011. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy egy férfinek ne legyen hosszú haja..


És ezt majd te határozod meg...

2011. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
én is rocker vagyok, most növesztem a hajam. elég furcsán néznek rám ez miatt. meg arra is, hogy feketében vagyok, valamilyen zenekaros rövidújjúban, mert errefele a fehérfarmeres rózsaszín armanipólósokat szokták meg.
2011. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:05

Jááj, te nagyon korlátolt lehetsz.


Szerintem az igénytelenség nem zenei stílus függvénye...kivéve talán punkoknál:)

2011. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Kép van rólad? :D Komolyan érdekelne hogy nézel ki.

Jómagam is rocker lennék az igényes fajtából. És sajnos van olyan a környezetemben (rocker), akinek a hajához bottal nem nyúlnék hozzá XD

18/L

2011. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokaknak ez a sztereotípia van az agyába égve. És a legtöbb képtelen ezeken a tévképzeteken átlátni. Tudod, így könnyebb az életük =)

Amúgy meg nem minden lány gondolja ezt. Nálam kifejezetten előny a hosszú, ápolt haj egy pasinál. Nem hiszem, hogy ezzel egyedül lennék.

2011. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg rockerként tudod mi zavar? Hogy az emberek túl igényesek. Egy gatyában járok egy hétig, pólót naponta váltok, 2x fürdök egy nap... És nem vagyok büdös! Láttatok már ilyet?


A 16 éves kis p*csák/homárok egész nap fújják magukra a parfümöt, mert reggel lusták fürödni. Tesire nem mennek be, mert összekócolódik a szembefésül emóhaj/persze a nem emósoknál, mert a b*ziság-ribancság divat/, lejön a körömfesték, vagy letörik az ocsmány műkörme. Aztán megveszi a semeddig se tartó díszí, vensz, konverz cipőt, ráhúz egy cső/latex gatyát, vagy épp egy leggingset, és úgy néz ki, mint egy gnóm a pipaszár vádlijával, aztán meg az otromba nagy cipőjével. És mindezt azért, mert ez a divat...

Erre jönnek azzal, hogy ne kinézet alapján ítéljünk? Miért ne? Belül mind ugyan olyan hulye ezek közül... Pia, bulik, f*sz, fészbuk, ennyi az élete. Igazi "egyéniségek"...


Ennél már csak az az undorítóbb, ha egy rocker csinálja ezt.


Amúgy meg egy férfinak legyen hosszú haja, mert az a férfias.

2011. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

19:06

képet nem tudok magamról mutatni, de nem hiszem hogy nagyon érdekelnélek, szaros 15 éves vagyok még..:P :)

2011. ápr. 1. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!