Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van a partizásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a partizásnak, buliba járásnak a pasizáson/csajozáson kívül?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kikapcsolódás/szórakozás/jobb mint otthon punnyadni?
2011. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hogy jól érezd magad

értsd: a társaság, barátok, hogy jó cuccokban úgy érezhesd hogy végre te vagy a stár, esetleg némelyeknek a pia...stb. mindenki másért party-zik

2011. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Beb@szcsizás a legfontosabb.
2011. szept. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 krvua ***** válasza:
az hogy utána kiröhögheted aki vmi hatalmas gyökérséget csinált!!:D
2011. szept. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értettem soha. Nekem erre nem volt igényem 14+ után. (Jött a depis korszak.) Mindenkinek mást jelent pihenni, lazulni. :)


20/l

2011. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Neked mi jelenti a pihenést?:)
2011. szept. 19. 03:14
 7/12 Walk With Me ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlen a csajozásról/pasizásról szól, hanem egyszerűen csak egy szórakozási forma. Ki kell ereszteni a gőzt valahogyan, és sokak így csinálják. Engem sohasem vonzott, mert egyszerűen nem vágyom tömegbe, meg nem szeretem az ilyen elektromos zenéket, dehát nem lehetünk egyformák. :)

Számomra egy sétálás, kerékpározás, vagy könyv elolvasása is ugyanolyan kikapcsolódás, mint mondjuk másnak átbulizni egy éjszakát.

2011. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem benne, hogy kikapcsol az agyam, elengedem a problémáim, legalább arra a pár órára. Imádok táncolni, és szeretek eléggé spicces lenni. A hétköznapokban én sem bírom a diszkózenéket, de táncolni jó rájuk. Mondjuk "pasizni" nem pasiznék bulikban, ott nem éppen kapcsolatépítésre megy ki a játék, de azt azért eléggé szoktam élvezni, mikor összegabalyodom egy helyes sráccal. Őszintén szólva, a partikban igazából nekem tényleg csak a külső számít, és szerencsére megtehetem, hogy a legjobb pasikkal smároljak, szóval még ego növelés céljából sem utolsó dolog, még úgy is, hogy tudom, hogy alkohol nem kicsit játszik közbe... 19L
2011. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:
kikapcsolódás, szórakozás, találkozás a barátokkal, ismerősökkel.
2011. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmi!


a szórakozó hely tulajának, meg hogy költs el minél több pénzt!

2011. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!