Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Van e egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van e egyáltalán értelme próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdődött az egész. Akkor a srác megcsókolt, azóta többször is találkoztunk. Többször csókolóztunk. Azt mondta az első pillanattól tetszem neki, de mégsem így viselkedik. Mindenkinek azt mondja, hogy ez az egész dolgot én kezdeményeztem. Ha rákérdeztem soha nem mondta egyértelműen mit akar. Se azt, hogy folytatni akarja se azt, hogy fejezzük be, mert nem akar tőlem semmit. Teljesen összezavarodtam. Én nagyon szerelmes lettem belé. Van értelme tovább próbálkozni vagy hagyjam a fenébe az ilyen férfit? Nem gyerekek vagyunk már szóval már tudhatná mit akar.
2012. febr. 13. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mások előtt lejárat, a szemedbe pedig nem mond semmit? Egyértelmű a válasz: HAGYD
2012. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán nem merne veled mutatkozni, ha így mindent te rád hárít, mmint a kezdést. Nem érdemel meg szerintem téged, ne pazarolj rá időt.
2012. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem érdemes vele kínozni magad. nyilván nehéz lesz, de ennek szerintem így nincs jövője
2012. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő mindig csak azt mondta, hogy nem akar ígérni, mert ennek ki kell alakulnia. Ez oké, de ettől nem vagyok okosabb. A dolgokat az is bonyolítja, hogy nekem van kapcsolatom. Igaz, már csak azért élünk együtt mert gyerekek vannak.

Ez a férfi pedig nem hiszi el, hogy ha ő komolyan azt mondaná, hogy akar engem akkor miatta felrúgnám az eddigi életemet.

2012. febr. 13. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy akar Téged. Az lehet, hogy Téged akar... megdugni, de az más. Nyilván nem akar elköteleződni, ezért aztán választott egy családos nőt, és hát nyilván letagadja, hogy ő kezdeményezett, hiszen különben ő lenne a "gonosz", aki elcsábította a gyerekes anyukát a családjától.


Hagyd a fenébe és koncentrálj a családodra, amíg nem késő!

2012. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!