Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsetek lécci?! *-* (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsetek lécci?! *-* (a többi lent)

Figyelt kérdés
vagy egy fiú aki már 2-szer megkérdezte h nem járnék e vele,de én mind a kétszer nemet mondtam :( most egy másik lánnyal szeretne járni ... mit tegyek?
2011. szept. 19. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem kérdezte meg harmadszor is!
2011. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Menj oda kapd le és hátha vissza csókol :D ennyi xdd
2011. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
36%

hát bocs, de én "segjtseni" nem tudok.

inkább ajánlanék egy nyelvtantanárt.

2011. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hol itt a baj. Ha nem akarsz tőle semmit (márpedig nyilván nem akarsz, ha már kétszer elhajtottad a gúsba), akkor engedd át másnak, vagy arra vágysz, hogy szerelmes kiskutyaként loholjon utánnad, amíg meg nem gondolod magad. Ne legyél már ennyire önző!!! Ezt már sanja lekésted.
2011. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a sarokba és gondolkodj el miért hajtottad el már kétszer utána meg felejtsd el. Kavarós pitsákat nem szeretjük.
2011. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

most mi a bajod? hogy már nem üldöz és nincs kivel felvágnod meg panaszkodnod a bnőidnek, hogy ez a Bali már megint zaklat, jaj, alig bírom elhajtani????

akkor f@szért nem mondtál neki igent, te hülye????

2011. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most hogy más kell neki már kéne mi? Jellemző... Kellett volna akkor mikor még te kellettél neki... most már hagyjad békén ne legyél genyó.
2011. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne bántsátok már szegényt ennyire, jó tényleg hülye kérdés.Ha 2-szer nemet mondtál, valószínűleg azért mert téged k.vára hidegen hagy a srác.Akkor mért zavar ha más lány után teper?Ez az élet rendje.
2012. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!