Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagy baj? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy baj? :S

Figyelt kérdés

Elég féltékeny vagyok hogyha csajom jól megnézik... :S

Ha valaki pl. nekimegy vagy ráfütyül olyan ideges vagyok hogy mindig majdnem megverem a gyereket barátnőm tart mindig vissza..diszkóban is részegen valaki megfogta a seggét én meg majdnem agyonvertem..

túlságosan félteném? :S


2011. szept. 19. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én épp ellenkezőleg, jót nevetek rajta és szánom az ilyen lúzereket ha a nőmre füttyögnek. Örülök neki, hogy másoknak is tetszik.
2011. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, már meg ne sértődj, de discóban alap hogy minden csajt letapiznak, mert ott tényleg lehet ilyet csinálni, és általában nem fog összejönni, csak egy kis fogdosás, ennyi. Persze, érthető hogy féltékeny vagy emiatt, de próbáld beleképzelni magad egy ilyen srác helyzetébe. Van egy csomó csaj, és legtöbbször egyáltalán nem egyértelmű h melyik csaj foglalt. Ezen az alapon akkor senkivel se táncoljon, mert lehet hogy van minden csajnak pasija, aki képen törli őt?
2011. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ööö igen. Az egyik pasim is ilyen volt. Eleinte úgy ahogy jónak véltem, hogy ennyire fontos vagyok neki, de végül határozottan irritált az ilyen erőszakos viselkedés. :S

Inkább vigyorogj önelégülten, hogy azt lehessen leolvasni az arcodról: "Ez bizony az én csajom, hozzá ne közelíts! ;)" :D

2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak ugy utálom amikor ott megyek felé oszt valaki befütyül vagy ilyenek azoknak odaszólok mindig hogy kössél csomót a pofádra mert letépem.. :S

De amugy szerintem a discoban akkor sem szabad fogdosni egy csaj seggét egy ilyet egyszer majdnem agyonvertem pedig nagyobb volt nálam de beidegesetem..

Az barátnőm régi pasijával találkoztunk még az első hetünkön az ott beszélt nekem lekicsinylően olyat bevertem annak is hogy tett egy 380 fokos fordulatot.. :S

Köszi mindenkinek a válaszokat csak rohadtul féltem..

2011. szept. 19. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
17:14 látszik, hogy te nem jársz bulikba. Eleresztem magam mellett a nyilvánvaló és alaptalan sértegetéseket. Ha valaki pasiból van és ráadásul még van benne egy rendes adag alkohol, akkor alap hogy rámozdul, főleg ha egyetemi vagy fősulis buliról van szó. Persze sz@r érzés, ha a csajodra nyomulnak rá, de akkor ne vidd ilyen helyekre.
2011. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem járok bulikba gyakran elég zárkózott vagyok..
2011. szept. 19. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az erőszak nem old meg semmit, mert azzal csak a csajodat fogod kiakasztani. Nem rossz szándékból mondom, de tényleg rengeteg szingli pasi van a világon, akik az vallják, hogy csak az a csaj foglalt, akin épp fekszenek. Lehet h úgy gondolod, kedves kérdező hogy egy kocsog vagyok, de ez főleg ismerőseimtől ered. Buliban ugyan nem lehet jól ismerkedni, de sokakat elkap a szingliségből eredő vágy + az alkoholtól levetkőzik a gátlásaikat. Ha nem akarod, hogy ráhajtsanak, akkor mindig te táncolj vele és ne hagyd egyedül a tánctéren.
2011. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mint mondtam elég zárkózott vagyok és nem járok nagyon bulikba..Ezért ezekhez nem nagyon értek plusz táncolni se szeretek,tudok ezért csak a barátnőm mellet szoktam állni..

De akkor is annyira felbsszák az agyam akik megfogják már az is idegesítő ha valaki hosszabb ideig nézi de azért nem verek el senkit..

2011. szept. 19. 17:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen szép barátnőd van! :) nekem is volt egy ilyen barátom, ő is minden élő emberre féltékeny volt aki rám nézett, vagy utánam nézett. És ez a mi szempontunkból elég idegesítő. A barátnőd nem tehet róla hogy nézik :D
2011. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Engem az idegesít ha ránéznek hanem ha pl. ott nézi egy csomó ideig ordít a szeméből hogy azt gondolja de megdugnám meg azt utálom amikor 2 pali áll és róla látszik..

De nem kötök bele mindekibe aki ránéz.Csak azokba akik beszólnak neki meg volt aki beszólogatott neki amikor nem voltam ott azt is levertem de rendesen..Ezek nem nagy bajok szerintem.

2011. szept. 19. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!