Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem múlik egy egyikőnkne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem múlik egy egyikőnknek sem?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet a következő. Gombás fertőzésem lett pár hónapja, a nődoki sem tudja, hogy mitől, de valsz hormonális alapon. Sajnos elkapta a barátom is, de kaptam kúpot, kenőcsöt és antibiotikumot is, és ő is kapott antibiotikumot és krémet. Míg kezeltük magunkat nem voltunk együtt, és úgy tűnt, hogy rendbe is jöttünk. Aztán rajta megint jelentkeztek a gomba nyomai, és pár napra rá rajtam is. Akkor megint kenőcs mind a kettőnknek stb stb, de nála még mindig nem múlt el, és így én is folyamatosan visszakapom. Miért? Mitől van ez?
2011. szept. 19. 18:00
 1/9 A kérdező kommentje:
múlik el, elírtam, bocs:)
2011. szept. 19. 18:00
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
fuj de undorítóak vagytok büdös férges pudvás gechik.pfejj dögöljetekl meg fúj b@zdmeg
2011. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kultúráltan is lelehetett volna írni...
2011. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán jó lenne megtudni, mitől kapta el a pasid a gombát. (Mossa rendesen?-ha igen lehet h a szappantól- ha nem ott a gond :D)
2011. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnos, ha az orvos sem tudja, hogy mitől van, akkor mi sem tudunk biztosat mondani. menj el egy másik orvoshoz, hátha máshogy más módon megvizsgál és kiderül valami. mielőbbi jobbulást
2011. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cigók vagytok?
2011. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az elsőnek: ezért kár volt ideírni. a gomba nem feltétlen a mosdatlan, büdös emberek betegsége, és ez a te szegénységi bizonyítványod, hogy nem tudod. remélem ha egyszer elkapod, megüt majd a guta:)


többieknek: mossuk rendesen, sőt, az első fertőzés óta még jobban odafigyelünk, hogy fürdés után tiszta szárazra töröljük. valsz orvost váltok, csak nem értem, hogy egy bivalyerős antibiotikum után miért nem múlt el... barátom lehet, hogy nem reagált jól a gyógyszerre? és nem, nem dug félre, félig-meddig együtt élünk, tehát feltűnt volna:)

2011. szept. 19. 18:14
 8/9 A kérdező kommentje:

nem, nem vagyunk cigányok. de ha tudtam volna, hogy ilyen paraszt reakciókat kapok, inkább föl se teszem a kérdést.


mellesleg gombát bárki elkaphat, csak szólok, hogy pl fogamzásgátló mellékhatása is lehet a gomba. nem kell ahhoz mosdatlannak és igénytelennek lenni.

2011. szept. 19. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:

De sok bunkó ember van. :( Sok mindentől lehet gombás valaki. Nem mosdatlanság kérdése. Nyáron (pl.strand-szezonban)sokkal több a gombás fertőzések száma, bár nőknél sokkal gyakoribb, mert a férfiak "védettebbek". De ez csak egy példa volt, mástól is lehet, nem csoda, hogy nem tudja a doki. Én emiatt nem váltanám le a nőgyógyászom...

Jobbulást.

2011. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!