Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi segítseteek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi segítseteek, hogy múlik el a szerelem?

Figyelt kérdés
van egy fiú, akit nagyon szeretek több mint egy éve, ez az első szerelmem. nagyon sokat szenvedtem és erős hiányérzetem van mikor nem van velem. csak barátok vagyunk, és már rohadtul elegem van az érzéseimből.. hogy segíthetnék magamon, vagy hogyan vehetem észre, hogy elmúlt az érzés, mert eddig sajnos nem tapasztaltam.. kevesebbet gondolok rá, nem dobban duplát a közelében? köszönöm: Katicaa.
2011. okt. 3. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen gyógyszer létezik : idő.
2011. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OFF: "nem van velem" azaz nincs.


ON: sajna erre nincs recept. ha lenne, nem szenvednének ennyien a világban. hiába a sok tanács, hogy legyél kevesebbet a közelében, ne gondolj rá stb stb. nekem volt egy nagy szerelmem, ő szakított velem, én még szerettem. utána lett egy barátom, de még akkor is belé voltam szerelmes, csak hazudtam magamnak is. majd mikor annak is vége lett, akkor ismerkedtem meg a jelenlegi barátommal: az szerelem volt első...randira:) és akkor éreztem azt, mintha szertefoszlott volna az exem képe... ehhez kellett 2 év és egy igazi szerelem...

2011. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem olyan, mint egy vírus. Fel év kettő év a futási ideje.
2011. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bánomisén ***** válasza:
100%
Idővel múlik a szerelem. Amivel tudsz az időnek segíteni az az, hogy nem rajta agyalogsz örökké, hanem elfoglalod magad, sportolsz, tanulsz, programokat csinálsz barátokkal, ilyesmik.
2011. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!