Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esemény utáni tabletta-védekez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta-védekezés nélkül-nem tapasztalunk előváladékot. Lehet baj?

Figyelt kérdés

barátommal előző hónapban becsúszott egy kis baleset( kiaszakadt az óvszer) vettem be esemény utánit hatott és persze megjött tőle. a ciklusom 6. napján védekezés nélkül szeretkeztünk de nem tapasztaltunk előváladékot. ezt figyelembe véve és az előző hónapi hormon adagot...Lehet baj??

normális, segítő válaszokat kérnék.


2011. szept. 20. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez magas.Miféle előváladékról beszélsz?
2011. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A ciklusod hatodik napján nem olyan nagy az esélye a teherbeesésnek. A megszakításos közösülés, bár nyilván ezt te is tudod, nem teljesen megbízható módszer, de én azért azt gondolom, hogyha nem ment el benned, az, ha nem is zárja ki az terhesség esélyét, azért csökkenti. De előváladék mindig van ám. Csak az a kérdés, hogy volt e benne spermium vagy nem, tehát nem maga az előváladék a baj, hanem, ha tartalmaz hím ivarsejtet. Statisztikailag elég kicsi az esélye a teherbeesésnek, de azért két hét múlva szerintem vegyél egy terhességi tesztet, hogy megnyugodj,
2011. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a cikulusom 6. napján együtt voltam a párommal védekezés nélkül. elő-ondóváladékot nem tapasztalt a barátom, vagyis valoszínű nemjött belőle (de ez nagyon sokszor így van, hogy nem jelentkezik) a kérdés az, hogyígy mennyi esély van a teherbe esésre?!
2011. szept. 20. 15:34
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a második válaszadó válaszát!
2011. szept. 20. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értelek.Tolod magadba a hormonbombát,irtod vele szét a testedet,aztán még felelőtlenebb módba kezdesz.Előváladék mindig van,lehet vele játszani-ki lehet préselni a hímvesszőből és integetni neki.Csak egy pici ritmusváltás kell,egy olyan rövidke alkalom,amikor a pénisz lankadtabb lesz és már masszírozni sem kell kifele,előbújik magától az előváladék,lehet neki szintén integetni,ha ilyenkor nem figyel a srác és beteszi,akkor természetesen beléd kerül.Mindig van előváladék,még egyszer hangsúlyozom.Ennek ellenére nem hiszem,hogy bármi gond lenne,de hidd el nekem,fogamzásgátló tabival sokkal előrébb lennétek.Első vagyok.
2011. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

renden. nagyonköszönöm neked is a válaszod!

az baj lehet esetleg, hogy átlátszó folyásom van? beteg voltam pár napja..most még meg vagyok fázva talán ez miatt van. de mit gondoltok?

2011. szept. 20. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Menj el nőgyógyászhoz,ha még eddig nem találtál magadnak,ideje lenne megismerkedni a leendővel.Folyásod ezer okból kifolyólag lehet,szerintem az eseményutánitól.Általában az ilyen hormontartalmú cuccok szedésekor/szedése után szokott ilyen előfordulni..,de lehet fertőzés is.Irány a nőgyógyász!
2011. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. köszi!
2011. szept. 20. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!