Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhatott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhatott?

Figyelt kérdés
Ma mentem haza busszal.Leültem egy nő mellé.Erre ő megkérdezi h hol szállok le mondom az utolsó elötti megállóban.Erre megkérdezte h nem megyek -e le vele a vasútállomásig csak néztem mondom nem.Erre megkérdezte miért nem?Mondom mert nem ott szállok le.Erre elkezdte mondani h de akkor ott szállsz le jó!Mondom nem erre egyre erőszakosabban de ott szállsz le jó!Azt mondtam erre is h nem akkor megint miért nem?Végül elültem.Végig dadogva beszélt.Én is lány vagyok.Mi baja lehetett leszbikus vagy mi?Biztos nem normális.Szerintetek?
2011. szept. 20. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szervkereskedelem. Mafia. Al-Kaida.
2011. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem teljesen ép, szóval valószínűleg szellemi fogyatékos, ne haragudj rá, nem hiszem, hogy tehet a viselkedéséről.
2011. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem haragszom rá gondoltam h beteg csak érdekel mi baja lehetett.
2011. szept. 20. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nehéz megmondani, nem is igazán vagyok otthon a pszichiátriában az enyhébb betegségektől eltekintve. Gyakorlatilag bármi.
2011. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos rájött az 5 perc
2011. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De közé lehet a leszbikussághoz? Mert utána leült mellé egy másik nő azt békénhagyta.Meg amikor leszállni keszültem engem bámult kéjenc fejjel(tényleg olyan volt.)
2011. szept. 20. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Én zálogházban dolgozom, hozzám rengeteg ilyen sérült ember bejön. Volt aki azt se fogta fel, hogy aznap már volt nálam és elvégezte a teendőit, van aki csak kötekedni jön be, és van aki engem okol a szerencsétlenségéért. Nagyon kemény meló.
2011. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hány éves volt? és hány éves vagy te?


szerintem csak szimplán szellemileg visszamaradott lehetett......

2011. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!