Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhatott tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhatott tőlem?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy középiskolában 2 évig voltam egy osztályban, de aztán átmentem egy másik suliba. Az előző osztályomban inkább fiúk voltak, és nem sok barátom volt ott, ezért annyira nem sajnáltam. Mikor kijártam a középiskolát, az egyik volt osztálytársam (fiú) még az első osztályomból írt nekem facebookon, valami ilyesmi szöveggel: "Szia, régen találkoztunk, szeretnék veled beszélni. Kérlek add meg a számod, az enyém: ..." szóval még a számát is odaírta. Hát én először elképzelni se tudtam, mit akar, (az is megfordult a fejemben, hogy vmit reklámozni akar) hiszen ekkor már volt barátom, és kinn is volt facebookon. Aztán mivel nem igazán akartam megadni neki a számom, megpróbáltam kedvesen leírni neki, hogy nem tudná-e facebookon leírni, amit szeretne. Aztán azóta se válaszolt. Szerintetek mit akarhatott? Mert én elképzelni se tudom... :D
2011. szept. 11. 19:50
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és azt hozzátenném, hogy ezzel a fiúval kb 1 szót váltottam még mikor egy osztályba jártunk, de az is a leckével kapcsolatban lehetett...
2011. szept. 11. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges ezen gondolkodni.
2011. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
annyira engem sem izgatott a dolog, csak most nézegettem facebookon az üzeneteim és észrevettem ezt a levelet köztük (ez már több hete történt) csak nagyon nem értem, hogy ha valami ennyire fontos volt neki, hogy írjon meg elkérte a számom, akkor most hirtelen miért hátrált vissza:D
2011. szept. 11. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szégyelős lehet.

Akármit akarhatot.

Akár azt is amit hallani szeretnél, hogy szerelmes beléd.

2011. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy szerelmes belém, ha az lett volna akkor nem 2 év után talált volna meg, amikor már amúgy is van barátom:D de amúgy tényleg ilyen szerényebb, visszahúzódóbb fiú, de akkor sem értem, ha már egyszer vette a bátorságot, hogy felkeressen, miért nem mondta el, hogy mit is akart?! na mind1:D
2011. szept. 11. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mai napig nem mondtam meg annak a lánynak, hogy szeremes voltam belé, akibe elösször voltam szerelemes.


Más is volt már így?

2011. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
22:21 én is voltam már úgy, hogy szerelmes voltam egy fiúba, de sosem mondtam el neki, aztán szép lassan elmúlt. de ha egyszer vettem volna a bátorságot, hogy elmondom, akkor nem hátráltam volna meg, ahogy a volt osztálytársam tette (már ha tényleg ez lett volna a téma):D
2011. szept. 11. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!