Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 17 éves meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 17 éves meleg srác segítséget szeretne kérni :$?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A nevem G, és 17 éves meleg srác vagyok. Most jöhetnek a kommentek h milyen ratyi vagyok.. stb.. kb le*zarom. Segítségre van szükségem. AZ a helyzet, hogy van egy pár osztálytársnőm, számszerint 6-an, akiknek elmesélek szinte mindent erről a melegséges dolgokról, és néha túl sokat is... sajos ennek visszhangja lett. : / azt hittem, megbízhatok bennük. sőt ezt ők is leszögezték. mégis mikor felkerül, h én meleg lennék, ők nem h nem tagadják.. sőt.. ien homály szerűen csak annyit mondanak, h hát biztos.. vagy h hát ezt ő állította... stb... van egy srác az osztályban, aki tudja rólam a dolgokat, és az ilyen háttérben lévő dolgokat elmondja nekem. ő az egyik legrendesebb srác az osztályban. kérte, h őt hagyjam ki ebből az egészből, de nem tudom, hogy mi legyen a következő lépés.:/ megbíztam bennük, és mégis "árulkodnak"... mit tegyek? tudom.. én rontottam el, h hamar és könnyen bíztam meg bennük.. de már nincs mit tennem. félek :$ :S segítsetek!
2011. szept. 20. 22:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
kihagytam, h a dolgokról csak ők tudnak elvileg. gyakorlatilag az egész osztály.
2011. szept. 20. 22:24
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
ha annyira nem akarod hogy tudják, tagadj, aztán kész. többet meg ne mondj nekik.
2011. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonimikusz ***** válasza:
Szegényke. Szó szerint pórul jártál, de még tapasztalatlan vagy, nem tudod kiben bízhatsz. Tényleg tanuld meg,h kinek mit,mennyot mondhatsz el. Gondolom lassan érettségi, szal más közegbe kerülsz majd, addig is kitartás. Azt tudom javasolni,h kutakodj a neten, suliban, mert rengeteg jóhiszemű meleg srác él körülötted, aki szívesen segíthat. Tanuld meg használni a radarod. Amúgy rengeteg blog,portál van neten ilyen témában, gugli a barátod, és ott új barátokat is szerezhetsz. Ha bármi kérdésed van még, írj nyugodtan privit.
2011. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
sajnos melegként elég nehéz életed lesz. :(
2011. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem te mondtad h le*zarod h mit gondolnak mások, hogy egy mocskos b*zi vagy? Hátakkor mi itt a gond aranyapám? Vállald fel szépen, ha már ilyen korcs lettél:) Elvileg ti büszkék vagytok rá....
2011. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia! Kérlek írj privátban:) szeretnék beszélni veled^^ 17/L
2011. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

A 6 csaj közül néz ki egyet,dugd meg és rögzíts kamerával az aktus.

Aztán 1-2 pletykásabb embernek megmutatod a felvételt,hogy mekkora egy kan is vagy valójában.

2011. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
eleg naiv vagy ha a fel osztalynak( raadasul lanyoknak) elmondod es azt hiszed nem tudodik ki... tagadhatsz de sztem nem sokra mesz vele. ha ennyire titokkent kezeled csak a legjobb baratodnak akiben megbizil kellett volna elmondani.
2011. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor bízz rá egy nőre titkot, ha mindenkivel tudatni akarod. Alap szabály, még talán a melegek közt is.


Egyébként nem tudom, mit kell ezen titkolni. Anno nálunk is volt a suliba egy meleg, hatalmas arc volt. Velünk is kijött, meg a csajokkal is. Senki se utálta azért, mert a saját neméhez vonzódik, bár ehhez hozzátartozik az is, hogy sose hangoztatta, szimplán csak tényként kezelte, mint mindenki más.

2011. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Tudod mindig az utolsó b*zi fingik!
2011. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!