Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 éves gyermek, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éves gyermek, szerintetek meleg lesz?

Figyelt kérdés
Van egy fiam,néha elég furán viselkedik.fiusan öltözik,de hisztisebb mint egy lány.nemrég elmondta,hogy a vele egykorú barátjával megfogták "egymásét" tán ruhán keresztűl.Én teljesen összezuhantam.Belebetegednék ha az válna belőle.Az apja még nemtudja.nem is merem neki elmondani.Tudom valahogy másképp nevelni,hátha még megfordítható a dolog!!!Pszihológus,stb..Segítsetek légyszi!!
2011. okt. 11. 14:29
1 2 3 4
 1/33 Smartguy86 ***** válasza:
86%

Persze, egyből pszichológus, véletlenül se neked kelljen a szülői kötelességeidet elvégezni. És ha meleg lesz, akkor mi van? Kitagadod?


De azért gondolkozhatnál... 8 éves, kezdenek majd működni a hormonok, de a kíváncsiság mindenképpen. Az anyja egyből orvoshoz vinné, az apja annyira puhap.öcs, hogy még az anyjával se képes megbeszélni semmit. Szerinted honnan a faxból tudná az a szegény gyerek, hogy mit mikor kell megfognia???


Talán ülj le vele és beszélgessetek el arról, hogy ezt az emberek hogy szokták, mind biológiailag, mind érzelmileg. Aztán vedd elő puhap.öcs apukát is, és mondd meg neki, hogy ha nem ül le a fiával normális apai beszélgetésekre, akkor elhagyod és keresel egy igazi férfit magad mellé.


Mai "szülők"...

2011. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a hiszti inkább nevelés kérdése. Illetve a szülő felelőssége, hogy a hisztériát mennyire hagyja elfajulni, mennyire hagy neki teret. Persze nyilván minden gyerek más, van akinél ez nem okoz gondot, van akinél őrület kategóriába torkollik...

Másrészt nem olyan extrém dolog, hogy ilyen korban kíváncsiak egymás nadrágjának tartalmára. A környezetemben több hasonló korú gyereknél láttam ezt. És normális felnőtt vált belőlük.

2011. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
36%
Első válaszoló elég meredek volt. Ne haragudj, ismeretlenként le puhap.csözni bárkit is... no comment.
2011. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Smartguy86 ***** válasza:
97%

A hiszti egyet jelent - túl engedékenyek vele a szülők. Mindent megkapott egyből és ha valamit nem, akkor jön a terror. Persze a szülő gyenge, nem mer nemet mondani és megteszi megint. A gyerek meg tanul közben.


Észre kéne venni, hogy a gyerek, attól hogy gyerek, még nem hülye! Pont a legfogékonyabb korban a legfontosabb a megfelelő nevelés, ennek ellenére már most el van rontva. De semmi se menthetetlen, mindig van visszaút, de az kemény. És sok szülő nem meri bevállalni, mert ő maga is gyenge érzelmileg és sok esetben még éretlen is (pont olyan hisztis gyerek belül, mint amilyet nevelt).

2011. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Smartguy86 ***** válasza:
91%
14:37 - "Az apja még nemtudja.nem is merem neki elmondani." Ez bizonyára egy jól működő kommunikációt feltételez az apa és az anya között :D
2011. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Előszőr is nagyon jó házasságban élek.Csak ez a dolog a mi családunkban nem igazán elfogadott.A másik,én nem vagyok gyenge szülő!Mindig szigorúan neveltem a gyerekeimet!Ha pedig nem beszélgettem volna el szépen a gyerekemmel HIGGADTAN akkor nem tudtam volna ezt se meg!Ezért keresem a megoldást!
2011. okt. 11. 14:46
 7/33 anonim ***** válasza:
51%
Na és akkor mi van ha meleg lesz? Kitagadod? Hahó! Ez a 21. század... nem hiszem el, hogy még mindig teli vagyunk ilyen emberekkel... Nézd, nem baj ha az ember homoszexuális, legalább megtalálta önmagát. Talán jobb lenne, ha egy életen át tagadnia kéne és hazugságból elvenne egy nőt? Ugyan... ha majd később a fiúkat fogja szeretni, akkor a fiúkat fogja szeretni. Attól még a te gyereked lesz.
2011. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Smartguy86 ***** válasza:
88%
Miért gondolod, hogy a 8 éves fiad ugyanúgy tudja, hogy mit jelent ez, mint te? Neki ez az egész még játék, ahogy a női ruhák hordása is az lenne. Benne még nem alakult ki a nemi megkülönböztetés tudománya mert még nincs elég tapasztalata. Hiteles apai és anyai szerep kell a családba, és akkor nem lesz meleg, vagy ha mégis, akkor is kiegyensúlyozott lesz az érzelmi élete...
2011. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem kell itt vádaskodni!A férjem pedig mindig férfias szemléletben nevelte mind a két fiamat.Ezért nem szeretnék beletörődni,ha fiu testben lányként élné le az életét!Én segítséget kértem!!!De látom van aki csak vádaskodni tud!Szerintem még most talán a "jó utra" téríthetem
2011. okt. 11. 14:51
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

Mi egymás nuniját nézegettük oviban, aztán nem vagyok leszbikus, bár vannak biszex hajlamaim, de nem éltem velük sosem.


Szerintem ez gyerekkori kíváncsiság pusztán, korai kijelenteni, hogy meleg a fiad. Bár akik trú melegek azt mondták gyerekkorban is érzik a vonzódást.


Ha valóban homoszexuális hajlamai lesznek, nem kell orvoshoz vinni, ez nem betegség, ezért szégyellni a saját gyereked...


Mielőtt jönnek a b.ziutálók, igen én se szeretem amikor mutogatják magukat, de engem a magamutogató combinón már majdnem szexelő heterók is zavarnak!

2011. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!