Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen úgy csókolózni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy csókolózni, hogy előtte evett az illető? Mármint lehet érezni a szájában az ételt? 15/L

Figyelt kérdés
És ez zavaró lehet?
2011. szept. 20. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet érezni némi ízt, nem sokat

szerintem nem zavaró

2011. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krvua ***** válasza:
12%
az semmi ha szarás után kinyald a seggét akkor is lehet érezni hogy evett előtte valamit.
2011. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első: köszönöm :)

második: értelmes válaszokat várok!

2011. szept. 20. 22:33
 4/9 anonimikusz ***** válasza:
100%
Egyén függő,h zavar-e. Engem személy szerint nem zavar, viszont ha cigizik előtta a srác, azt baromira utálom. Tudod, egy rágó minden problémát megold.
2011. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mókás, találd ki, mit evett:D csak ne kerüljön a maradék a te szádba:D:D mondjuk ha egy csokit evett, na ne mondja nekem senki, hogy az nem jóó:)))
2011. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy lehet érezni azt is,hogy mit ivott előtte...:) nem feltétlenül zavaró,inkább csak akkor,ha te nem vagy éppen oda azért az adott ételért/italért...:)
2011. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet csak, nem vészes.
2012. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
88%
Amíg nem laksz vele jól addig nem para :D
2012. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

talán. nem mindig.

ha bundáskenyeret zabált fokhagymával vagy gyrost, vagy egyéb erős fűszeres kaját (pl. curry) evett, akkor igen, egy picit érezhető.

egyetek előtte mindketten, aztán meg van oldva. :DDD

egyébként nem kajáltok egymás szájából, ha nem olyan intenzív, nyálas, nyelvszkanderes az a csók, akkor nem lehet érezni. :DDD

2013. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!