Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Mármint mit kell csinálnom a nyelvemmel a szájában? :$

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés. Eddig egyszer csókolóztam, és az nem volt valami jó. Nem jött magától semmi, tudom mindenki azt mondja, hogy jön magától, de nem jött...

Hogy kell jól csinálni?


2010. ápr. 11. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
a nyelved hegyével ki kell szedni a párod szájából rágót. akkor vagy jó, ha észre se veszi. utána megkérdezheted esetleg, h. esetleg egy rágót? xD
2010. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hülye -.- (előző)

hát ezer meg ezer ilyen kérdés van amúgy!:)

Tégy úgy, mintha "fogócskáznának" a nyelveitek.

Hülyén hangzik, de ne haragudj ezt nem tudom megfogalmazni.

Mindjárt keresek neked valamit itt a neten!:)

2010. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
jön magától, ennyi
2010. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engedd el magad és szerintem sikerülni fog:), de ha nem akarsz nyelvest akkor nem muszáj vannak olyanok, akiknél csak az egyik fél ad csak nyelvest, én nem tudom, h vannak ezzel a többiek, de nagyon jó csókolózni!!!, főleg a nyelves:) olyan mintha a mennyekbe lennél, főleg azzal csinálni akit igazán szeretsz, nekem is az első pártól még hányingerem is volt:D XD de aztán beleszoksz:)
2010. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Am hány éves vagy?, én vagyok a 20:42
2010. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első 20:42-es! :Đ
2010. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tudom, hogy van sok hasonló kérdés

de azokat nem én tettem fel, ezért a válaszokat sem érzem magaménak

2010. ápr. 12. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogait tapizd le.
2012. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!