Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha tetszik nektek egy nő mindenképpen a tudtára adjátok?

Figyelt kérdés
Itt nem arra gondolok,hogy megláttok az utcán egy szép nőt,hanem pl. ha munkhelyen, suliban megtetszik valaki,akkor valamilyen módon tudatjátok vele,hogy tetszik? És ha kapcsolatban van? És ha ti vagytok kapcsolatban?
2011. szept. 21. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha nem vagyok kapcsolatban és ő sem. Munkahelyen, suliban, baráti társaságokban nagyon jól működik. F/29
2011. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem mindig
2011. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés: hogyan adjátok tudtára?:)
2011. szept. 21. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálok minél többet a társaságában lenni és ha ez nem zavarja, akkor elhívni egy közös sétára, kólázásra, stb. :)
2011. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan nőkhöz elvből nem közelítek, vagy nem hajtok rá, ha tudom hogy van párkapcsolata, és az jól működik. Olyan volt már, hogy egy nő éppen már szakítani akart a párjával, és én bejöttem neki. Akkor ráhajtottam, szakított is a férfival, de nem miattam.

Különben mindenesetben a tudatára szoktam adni, mert különben sokszor csak azt gondolják, hogy a barátja akarok lenni, onnantól kezdve pedig nehéz visszafordítani. Igen, többet vagyok vele, beszélgetek vele, próbálok vele jófej lenni munkahelyen is, stb, ha pedig látom hogy ez tetszik neki, nem ellenkezik, akkor meghívom valahova, munka után egy sétára, esetleg egy kávéra, hétvégén egy mozi, vacsi. Ilyenkor tudom felmérni, hogy mennyire jövök be neki. Ha ezt látom, nyert ügyem van általában. A végén esetlleg megpróbálom megcsókolni, ha tetszem neki, akkor ez sikerül. Innentől kezdve nem gondolom, hogy magyaráznom kéne:)

2011. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

teccő g€ci, kőő kola

én így szoktam a tudtára adni, hogy tetszik

2011. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy tudtára hozom! Ha kapcsolatban van,akkor is! És ha én akkor is...miért ne? Attól,hogy tettszik valaki nem feltétlenül kell kialakitani vele kapcsolatot :) Hogy milyen módon? Szerintem a legjobb az őszinteség..megmondom a szemébe,hogy szép csaj,bejön...ha kapcsolatban vagyok hozzáteszem,hogy " De nem lehet semmi ettől" ennyi...:) És a barátnőmnek is elszoktam mondani :)
2011. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még:)
2011. szept. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!