Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lehet bármiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lehet bármiféle esélyem nála? Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, látásból ismerem. Neten is ismerősöm. Régebben nem érdekelt, de egyre vonzóbbnak találom. A posztjaimhoz néha hozzászól..de élőben olyan fura. Van amikor mosolyog, van amikor direkt kerül..általában, amikor azt hiszi, hogy nem látom figyel. (ezt a barátaim mondták) De! négy éve barátnője van...a kérdések adottak.

Normális választ! :)


2011. szept. 21. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várj, megkeresem a jósgömbömet, ha megtalálom majd válaszolok.
2011. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tetszhetsz neki, ezért lehet esélyed is. Ki tudja, mikor dobja ki a barátnőjét, majd mint téged. De ne is törődj vele, csak azzal, hogy veled legyen. Véletlenül se gondolj más emberekre. A mádia sem ezt mondja, ez nem az őskor.

Hogy mit csinálj? Csaábítsd el! Ha nem sikerül, akkor tedd tönkre mások ember életéd, hogy elérd a célod.

Vagy most milyen választ akarsz, komolyan?

2011. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van..törölni kéne a kérdést :/
2011. szept. 21. 16:11
 4/11 anonim ***** válasza:
De azért ne keseredj el. Nyugodtan összebarátkozhatsz vele, beszélhetsz vele. Ezt most nem irónikusan mondom, hogy lehet nem a mostani barátnője az igazi neki, hanem mondjuk te. De ennek nem trükökkel kell megvalósulni.
2011. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy esélytelen..ő csak egy álom marad nekem.. :( Csak az a gáz,hogy mindenbe belemagyarázok mindent :/
2011. szept. 21. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Az nem baj. Akkor van baj, ha szorongsz is mellette.

Majd találsz jobbat. De a remény hal meg utoljára. Ha nem kommunikálsz vele, esélyed sem lesz semmire.

2011. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor már nagy baj van, mert igen zavarba jövök, ha körülöttem sétálgat..:D
2011. szept. 21. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Az még nem súlyos:P Csak valami szerelemféle cucc lehet xD

Ha minden gondolatod szorongás, depresszió stb kíséri, csak az gond. Egyébként egy zavarban lévő lány, nagyon aranyos:) Szóval emiatt ne szégyelld magad:)

2011. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább ciki. Ilyenkor mindig valami hülyeségről kezdek el beszélni, teljesen összefüggéstelenül és értelmetlenül. Múltkor pl az Ő neve is belekeveredett ( csak keresztnév) és igen érdekesen elkezdett vigyorogni..De volt már olyan is, amikor szépen kihúztam magam, láttam, hogy jön szembe és majdnem elestem..:DDD
2011. szept. 21. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Ó, kár hogy ezt nem láttam xDDD

Az lett volna szép, ha a karjaiba esel, vagy egyenesen rá.

Honnan tudod, hogy van barátnője? Milyen amúgy a kapcsolatotok, viszonyotok?

2011. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!