Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még érezhet valamit/tetszhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még érezhet valamit/tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Egy fiúval évekkel ezelőtt nagyon jóban voltunk. Aztán egyszer csak megszakadt, amikor rájöttem, hogy már többet érzek iránta, mint puszta barátság. Nap, mint nap ugyanúgy láttuk egymást, de még köszönni sem köszöntünk. Viszont hosszan szemeztünk, mely évekig még tartott. Az egyik buliban pedig felkért táncolni, de én ijedtemben inkább gyors elmentem. Aztán közbeszólt, az élet és évekig nem is láttam. Nyáron újra láttuk egymást...többször egy szórakozóhelyen.

Leültem, ő pár percre rá velem szemben és végig nézett...mindaddig míg ott ültem. Aztán folytatódtak még ezek a szemezések több bulin keresztül. Mindig a közelemben van, valamikor az én baráti körömbe jön (csak úgy)"táncolni", velem szembe áll és néz. Valamikor nekem jön (pl. váll-váll összeütközés)vagy a karunk ér össze. Múltkor véletlenül elmosolyogtam magam és ő visszamosolygott. Sokszor van a közelemben, viszont van, hogy háttal áll nekem és néha hátrafordul felém. Ami viszont fura, hogy a barátai ha meglátnak elkezdenek nevetgélni, stb.

Bocsi, kissé hosszú lett...Még érezhet valamit vagy teljesen közömbös vagyok számára?


2011. okt. 23. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A sok szemezés lehet hogy utal valamire. Próbálj vele beszélgetni, és abból lejöhet mit gondol :)
2011. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszesz neki,csak még várhtja ate lépésedet, mert nem mondanám h fél lépni , mert ezek elég sok dolog.
2011. dec. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!