Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor megtörtént?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor megtörtént?

Figyelt kérdés
zuhany rózsával masztisztam és már nem bírtam de csináltam !! és nem tudom hogy most volt orgazmus vagy nem ?? milyen az orgazmus ? milyen érzés ?? még sosem tudtam elérni odáig :(
2011. szept. 21. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

sprickolsz össze vissza.Valószínűleg és beleremegsz vagy bizseregsz.


16/fiú

2011. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
óó bocsi ez lemaradt 15/L
2011. szept. 21. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Olyan mint amikor nagyon kell sz@rni de nem lehet... később pedig a wc-n jön a beteljesedés.
2011. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel nő vagy, én nem tudom, hogy milyen érzés lehet neked.

Sokan írkálnák olyasmit, mintha trasnszba esnél, kiesne minden körülötted. Szerintem nem ilyen.

Ugye, amikor maszturbálsz, érzed, hogy jó? Egyre jobb?

A végén ez az érézés erős lesz egy darabig. Ne mondom, hogy zsibbadást, megcsipődést fogsz érni. De meg fogod érezni, ha az van neked.

2011. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Kapsz egy sms-t a Vodafone-tól hogy "Kedves ügyfelünk örömmel értesítjük hogy ön elélvezett.Gratulálunk"
2011. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul neked mét fajta is lehet. Ha jól tudom vannak, akiknek csak csikló orgazmusok vagy mi lehet. Ennek utána olvashatsz.
2011. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Többféle orgazmus létezik. Az érzés embertől függ valószínű. A legfeltűnőbb érzés a fokozódó gyönyör. Olyan mintha belülről csiklandozna egy tollpihe (nem a torkodat). A végén annyira jó érzés robban ki belőled, hogy nem éreznél fájdalmat, ha mondjuk belédszúnának egy kést.
2011. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ami érdekes, hogy lehet, hogy élveznéd is.
2011. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21:32 szakadok bazeg :DDD
2011. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ott voltam, láttam, megtörtént....
2011. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!