Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulizósok Fiúk/Lányok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizósok Fiúk/Lányok! Mit gondoltok azokról akik nem járnak el bulizni?

Figyelt kérdés

Nem az olyanokra gondolok akiken látszik hogy nem járnak el sehova mert mittomén stréber szemüveges pattanásos csúnya stb...hanem partizósnak néz ki az illető de kiderül hogy soha nem jár bulizni. Ez most hátrány ? lenézitek?Nemtom mennyire érthető a kérdés...


lány vagyok 20 éves, jól nézek ki és mindenki meglepődik hogy nem járok soha sehova bulizni és furcsállják, nem értik a miértjét...ilyenkor mire/mit gondoltok?


2011. szept. 22. 11:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el a kérdést mielőtt elküldtem szóval bocsi a helyesírási hibákért és ha néhol értelmetlen :S
2011. szept. 22. 11:15
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A bulizós életforma semmilyen kapcsolatban nincs a külsővel. Van egy csomó csoporttársam az egyetemen, akiknek lételemük a bulizás, és egyáltalán nem nevezném őket szépnek.
2011. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
jó értem én , persze...de a kérdés az , hogy ez a meglepődés irányomba ez mi lehet?Lenéznek?
2011. szept. 22. 11:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok 24, nem nézek ki rosszul, nem vagyok se csúnya se pattanásos, és soha életemben nem voltam még buliban.
2011. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
azt gondolják hogy egy zárkózott magának szerencsétlen vagyok ?
2011. szept. 22. 11:18
 6/20 A kérdező kommentje:
jó gondoltam hogy rajtam kivül is vannak még olyanok akik nem járkálnak el :D..de kérdésemre válaszoljon valaki :)
2011. szept. 22. 11:18
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én járok bulizni, de egyáltalán nem nézem le azokat akik nem..gondolom őket nem érdekli a bulizás, de attól még nem tartom őket zárkózottnak :D
2011. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyire számítok bulizósnak, de átlagosan hetente, kéthetente szoktam bulikba menni a barátaimmal. Én nem nagyon gondolok róluk semmit, mivel nem is tudom róluk, ha rájuk nézek, meg amúgy sem nagyon érdekel, mindenki maga döntse el, hogy akar-e vagy sem. Mondjuk, ha összejönnék egy ilyen "nem bulizós" fiúval, akkor azért ne várja el, hogy én se menjek, én sem várnám el, hogy akarta ellenére elkísérgessen. Régebben én sem jártam bulizni, mostanában (kb. 1-2 éve) éreztem úgy, hogy jól esne, és azóta járok, szerintem jobb, hogy nem 13-14 évesen kezdtem, mert eléggé be tudnak durvulni a dolgok az ilyen helyeken, amiket azért tudni kell kezelni, és ez szerintem egy kiskamasznak nem nagyon menne...

Tehát nem ítélem el őket egyáltalán. 19L

2011. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont olyan vagyok mint te és bizony ha nem is lenéznek, de hogy felfogni nem bírják az tuti. Legutóbbi esetem: új emberek az iskolában, beszélgettek ki hol bulizik stb, én mivel nem járok, meg amúgy is szeretek csöndben lenni, hát elvoltam mással. A végén kérdezik, hogy én nem járok bulizni? Mondom nem. Hát de nem hiányzik? Mondom, miért, neked hiányzik az ami nem érdekel, nem tetszik? Ja hááát -nagy pislogások, tátott száj- téényleg igazad van... O.O Nem értem mi olyan fura ezen, hogy abból indulnak ki, mindenki erre vágyik.
2011. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

én egyáltalán nem hinném hogy lenézik a bulizósok a nem bulizósokat. legalábbis a normálisak nem a partyp.csák lehet:D

én kb másfél-2 évig mindig bulizni jártam.az a tipikus nagyon bulizós csaj voltam. nyáron szintén nagyon sokat buliztam. most viszont már nincs semmi kedvem hozzá.majd lesz megint,akkor fogok járni, ha viszont nem érdekel a dolog akkor nem megyek. akinek mondom , meglepődik (mert tényleg sokat buliztam) de senki nem néz le emiatt,nem is értem h miért néznének le?!ugyanúgy öltözöm mint eddig ugyanolyan vagyok csak buli helyett más programokat csinálok .ennyi:)

2011. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!