Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 év közötti fiúk, férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti fiúk, férfiak, ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy fiúval ismerkedem, először neten, de most már személyesen is. Nyaralásom előtt mondta, h. pasizzak, meg utána is érdeklődött, h. pasiztam-e. Ha akarna vmit, akkor nem bíztatna, ugye? Igazából csak e-mailt váltottunk, abban írta, h. pasizzak, vagy vmi olyasmit, h. ne kergessem el a pasi jelentkezőket. :)

23/L


2011. szept. 22. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit leírt. Hogy pasizz. Utalni, célozgatni, kombinálni női szokás.
2011. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire van oda a srác érted, ha nagyon, akkor ezzel azt akarta kicsikarni, hogy azt írd, "nem, dehogy, hisz itt vagy Te", ha nincs oda érted annyira, akkor azért írta, hogy felmentse magát a lelkiismeret furdalás alól, mert ő bizony csajozik.
2011. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez két dolgot jelenthet:

1; azt akarja, hogy pasizz nyugodtan....

2; nem akarja, hogy pasizz...


amúgy pasiztál?

2011. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Még eléggé az ismerkedés elején vagyunk, kétszer találkoztunk. Nem tudom egyelőre, h. mi lesz a dologból. Ő nem csajozik most, azt tudom. De amikor ezt írta, akkor még nem is találkoztunk, úgyh. végülis nem akartam neki azt írni, h. itt vagy nekem te.
2011. szept. 22. 14:20
 5/21 anonim ***** válasza:

Én eddig ha kellettem valakinek, akkor kellettem,tett érte, jött utánam, udvarolt, ha pedig nem, akkor megértettem. Most pedig már férjnél vagyok!:)

Tehát ha nagyon kellenél ennek a fiúnak, átengedne más kezébe? gondolkodj már kicsit. Neked is ha tetszik egy srác,oda vagy érte és kell neked, akkor azt mondod neki, hogy csajozzon? és ha beüt valami komoly csaj neki? Szerintem úgy értette azt a srác, hogy alkalmakra jó lennél, de egyébként meg járd a saját utad..bocsi..24L

2011. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem pasiztam. :)
2011. szept. 22. 14:21
 7/21 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2011. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szorakozik.
2011. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Felvilágosult.

Egyszerűen tudja, hogy minden nő kva (anyukámat kivéve persze), ezért úgyis pasizni fogsz.

2011. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezzel azt akarta megtudni, hogy van e pasid tehát lehet, hogy akar tőled valamit, de az is lehet, hogy nem. 20/f
2011. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!