Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkhoz szól a kérdés. Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz szól a kérdés. Tetszik ha?

Figyelt kérdés

Ha egy lányt néztek folyamatosan veszitek le róla a szemetek (komoly fejjel meg minden)és ha a szemedbe nézne és te is a az övébe és mosolyognál akkor tetszik az a lány vagy csak úgy..?

És nálatok fiúk honnan lehet tudni hogy ki tetszik nektek?


2011. szept. 22. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tetszettél neki, vagy olyan csúnya vagy, hogy nem tudta levenni rólad a szemét, és amikor ránéztél, akkor alig tudta már visszafojtani a nevetést.
2011. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy kannibál, és azt latolgatta, hogy milyen ételeket tudna készíteni belőled.
2011. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi a... ?! kérdés ha egy lánynak jó a segge meg a hasa meg a melle = tetszik egy fiunak én igy gondolom de ez mindenkinek más és más
2011. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy tetszik :)
2011. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.Nem hiszem, hogy azért mert csúnya vagyok mert utána aznap addig jelentkezett ki és be amíg rá nem írtam...


2.Nem kannibál ismerem.....


3.Olyan fiú vagy akit utálnak a lányok...csak a testét nézed meg minden de h milyen belül...arról szart se tudsz..-.-


4.Köszii a válaszod

2011. szept. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!