Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkhoz szól a kérdés, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz szól a kérdés, ti mennyire várjátok el, hogy egy lány lépjen?

Figyelt kérdés
Szóval,megismertem egy srácot. Elkérte a számom, aztán írt is, meg utalgatott, hogy ha szóltam volna, h megyek abba a buliba ő is jött volna. Utána is kérdezte, h megyek-e vmerre aztán én nem tudtam menni és abbamaradtak az írások. Én sose írtam neki először, szerintetek azért nem ír többet mert nem jövök be neki? vagy esetleg elvárná, h én is csengessem meg v vmi? Ja és tetszhetek neki v cs szimplán érdeklődött?
2010. aug. 9. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

"Én sose írtam neki először, szerintetek azért nem ír többet mert nem jövök be neki? vagy esetleg elvárná, h én is csengessem meg v vmi?"


Szerinted egy kapcsolat működik úgy, hogy csak akkor beszélgettek, ha az egyik fél felhív? Ha te nem hívod a kapcsolat elején, ő azt veszi le ebből, hogy nem érdekled. Nem kell messzemenő következtetéseket levonni egy hívásból, attól még nem futsz utána, hogy felhívod és megkérdezed él-e még.

Biztos tetszettél neki, érdekelted, de nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel.

2010. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az érdeklődés legkisebb jelét sem adtad és csodálkozol, hogy nem ír ?:D

Amúgy meg ő is hibás, mert el is hívhatott volna valahova.

2010. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam második, hogy ha ennyire tetszenék neki akkor elhívna ezért gondoltam megvárom mit lép...csak nem tudom én kellett volna-e :S
2010. aug. 9. 11:51
 4/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Szerintem ha érdeklődtél volna utána, akkor el hívott volna.

2010. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs nagy tapasztalatom benne, egy nyelvkurzuson ismerkedtünk meg és kedves voltam vele, kerestem a tekintetét és elég kommunikatív voltam vele amikor írt...ez nem elég ? mármint nem elég ahhoz, h rájöjjön nekem is bejön?
2010. aug. 9. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
elvárom a lánytól is h azért jelezzen vissza h kedvel e vagy nem..ergo reagálnod kellett vna
2010. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval ezt szép magyarul...elku..rtam nem kicsit...nagyon...?
2010. aug. 9. 12:11
 8/15 anonim ***** válasza:
még jóvá teheted, hívd fel és menjetek el valahova :)
2010. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még nincs veszve semmi, írj rá most és kész :D
2010. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Írtam neki üzenetet, vissza is írt, de mindig ő hadja abba az írást....úgy értem, hogy mindig az enyém az utolsó üzenet úgy befejezetlenül, én írok aztán ő nem ír vissza....oh én úgy nem értem számítanak-e ezek a kicsi dolgok....

Ez után már kellene lépjen? Vagy még párszor kezdeményezzem én is a társalgást?

2010. aug. 9. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!