Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttlét után felfázásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét után felfázásos tünetek jelentkeznek. Mi ez, és mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy elég fura felfázásom. Enyhe derékfájáson kívül semmi tünetem nem volt, csak egyik napról a másikra valami rettenetes hidegrázásra ébredtem, aztán napokig 39.40 fokos lázam volt, amit semmivel nem tudtam lecsillapítani.Orvos vérképből megállapított, hogy húgyúti fertőzés, Nolicin antibiotikumot kaptam rá, amitől rendbejöttem.A következő laboreredényem már tökéletes volt. De azóta időnként, egyttülétek után kb. fél napra IGAZI felfázásos tünetek kezdenek gyötörni, állandóan pisilnem kell, de nagyon, és akárhányszor elmegyek, csak néhány csepp jön. És ez legeslegkésőbb fél napon belül elmúlik, de van, hogy 3-4 óránál nem tart tovább. Most akkor ez mi? Lappang bennem valami? Mi a teendő ilyenkor? 19/L
2011. szept. 22. 17:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként azt a néhány órát leszámítva semmi bajom, tehát semmi ilyen jellegű tünet nem jelentkezik..és szex után sem érzem mindig, csak alkalmanként.
2011. szept. 22. 17:45
 2/2 LadyLee ***** válasza:
Az nagy szívás, nekem is volt. Alapos orvosi kivizsgálást (az urológia mellett elsősorban nőgyógyászatira gondolok) ajánlok, és próbálj ki vmilyen hüvelyflórát regeneráló kúpot, tablettát. Én régen Floragyn használt, az nagyon jól rendbe hozta, de azt hiszem már nem kapható. Valami hasonló, tejsavas készítménnyel próbálkozz, nekem nagyon sokat segített. És vannak, akik a tőzegáfonya kapcsulára esküsznek.
2011. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!