Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lássatok el tanácsokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lássatok el tanácsokkal ha van időtök?!

Figyelt kérdés

Akarom mondtani ha nem fáradsák .. akkor pár tippet ha kérhetem írjatok mert nemtudok lépni és olyan rosz a tudatlanság már az is jobb lenne ha a roszabbikat tudnám meg...

szoval én gimis vagyok 15/L... nagyon tetszik egy gyerek a másik tagozatból, nem igazán tudom hogy lépjek felé a tekintetünk eleinte sokszor összetlálkozott,mondom lépek elsőnek bejelöltem facén.. :D visszajelölt... de utánna semmi utánna már a tekintések is szinte el el tüntek :S

aztán ismerőseitől kérdezősködtem de csak mérsékelten,azt mondták h nem egy nagy csajozós fajta,és biztos nem fog lépni ha tetszem is neki

viszont nekem elég kínos lépni mivel a baráti társaságában nagyon sok szép lány van akik úgy érzem sokkal jobbak nállam,ezért kellemetlen jobban lépnem még is csak még 3 évig egy helyre fogunk járni..

innentől nem tudom micsináljak,keresem a tekintetét suliban hogy köszönni tudjak legalább de hiába rögtön lesüti a fejét ha előttem elmegy vagy ő előttem :(

van eg yolyan érzésem hogy nem igazán tetszem de szeretnék megbizonyosodni rólla 100%_ig mi a helyzet mert ez a kétely elég rosz


2011. szept. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nincs időm.
2011. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pofakönyvön egy igen előnyös dolog a bökés. Bökd meg, ha rendszeresen visszabök kb naponta kétnaponta akkor hívd meg chatelni, de valami teljesen lényegtelen kérdéssel h mikor kezdődik a téli szünet v ilyesmi. Aztán ha szó szót követ és van valami közös téma amin el lehet indulni akkor már sinen vagy. Ha már csak közepesen szép lány is vagy és a csávó nem minde héten másik lánnyal van együtt akkor nem lesz gond. Hajrá :) 19/F
2011. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is eljátszottam néhányszor 15 évesen :D Aztán megelégeltem az idegbajt és rájöttem, hogy ha megtartom a gerincemet és emelt fővel járkálok, akkor nincs mit veszítenem. Menj oda, finoman mondd el neki, hogy szeretnél jobban megismerkedni vele, ha nincs ellenére, mert igen szimpatikus. Ha azt mondja, hogy nem, akkor ügy lezárva. Nem lesz égő, mert te tisztán játszottál. Hidd el, sokkal jobb, mint hónapokig rágni a körmödet, hogy jaj, most tetszem neki, vagy nem, vagy igen, vagy nem?... Kinek hiányzik ez? Ha nemet mond, nem pazarolsz el több időt és nyithatsz mások felé. Hajrá!

24/L

2011. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Azt írtad, hogy "rosz a tudatlanság".

A helyesírásodat nézve ez így is van. Nem láttam még gimnazistát ilyen borzalmas helyesírással!

2011. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem bátran merj kezdeményezni :)) ha úgy érzed hogy tudsz miről beszélni vele, akkor kérd el nyugodtan az msn-jét :)) velem meg a barátommal is ez volt, egyre többet beszélgettünk, meg mindig ő keresett meg engem mikor látta hogy egyedül vagyok :) de ezt te megcsinálhatod fordítva, kell a csajoknak is nyomulni néha ;P persze csak ésszel. ha ugy látod hogy nagyon untatod akkor tiszta sor, nagyon nem akar veled foglalkozni. amúgy helyesírási hibákra figyelj ;))
2011. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké köszi a válaszokat!..

helyesírási hibákra is igyekszem leközelebb odafigyelni,most csak gyorsan lekörmöltem


első:kösz h akkor bekukkantotál :D

a többeknek köszi a válaszát,holnap megpróbálok odamenni hozzát már csak a témát kell kitalálnom :)

2011. szept. 22. 20:14
 7/7 anonim válasza:
Drukkolunk neked!
2011. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!