Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tortent mar meg valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent mar meg valakivel azt, hogy kozeledett feletek egy srac, de ti nem hittetek el, hogy ti kelletek neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 21:43
 1/6 Tajparaszt ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen.
2011. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, és nekem is tetszett ő de így nem lett belőle semmi ...
2011. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
aha már párszor kiderült utólag h rendszeresen azt hiszem pár tanácsot adhatnál h h jeleztek ti fiúk h viselkedtek ha tetszik egy csaj.
2011. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ezt önbizalomhiánynak nevezném...Én azt hittem csak szivatnak,de kiderült hogy nem.Viszont egyszer már jártam forditva is,és nem egy kellemes dolog...:|
2011. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, félig meddig, mert végül is leszólított, szóval gondoltam bejövök neki, (nem is tartom magam csúnyának egyáltalán,) de ő tényleg nagyon-nagyon jó pasi, de végül csak kavartunk. 19L
2011. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!