Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csajok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csajok, ha a volt pasitok 1 nálatok jobb csajt szed fel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem lesz*rom? Nyilván meg van az oka, hogy szakítottunk.


19L

2011. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Kit érdekel a volt pasija magánélete? :D
2011. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 seesee ***** válasza:
92%

Már miért lenne szebb?

A szépség szubjektív dolog, és akit az ex felszed, az tuti, hogy ó lábu, kicsit sánta, esetleg rejtett kancsal, vagy full pattanásos, stb...!

2011. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De akkor is...és ha békésen szakítottatok?

Azért ez sztem mindenkinek rosszul esik kicsit

2011. okt. 23. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Normális ember nem foglalkozik exe magánéletével. A másik meg, hogy teljesen szubjektív dolog a szépség. Lehet neki szép, másnak ronda.
2011. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Olyan, hogy nálam jobb csaj, nem létezik. :D Na jó, ez nem igaz, de legalábbis viszonylagos. Amúgy meg már nyilván hidegen hagyna, azt csinál, amit akar.
2011. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

A legőszintébben mondom, hogy hidegen hagy. Az élet megy tovább, és szerencsére van jobb szórakozásom, elfoglaltságom, mint a volt pasim jövőbeli csajait mustrálgatni.

24/N

2011. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
ha szakítottunk akkor h**** mert nálam jobbat úgy sem talál!!! :D
2011. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Nálam szebbet úgysem talál. Egyébként meg nem érdekel.
2011. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Engem a mai napig zavar a volt párom kapcsolata. Magam sem értem, hogy miért, hiszen már nem szeretem.. De valamiért mégiscsak úgy vagyok vele, hogy ha már nem az enyém, másé se legyen.. De viszont van annyi önkritikám, illetve inkább egóm, hogy tudjam, hogy én jobb vagyok náluk.. :) Úgyhogy csak fel a fejjel :)
2013. ápr. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!