Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja vajon ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja vajon ezt a srác?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamon sokszor észreveszem, hogy néz, aztán amint rápillantok, arrébkapja a tekintetét.

Én is nézek másokat persze, de akkor nem fordítom el rögtön a tekintetem, ha létrejön a szemkontaktus.


De folyosón meg csomószor van, hogy kerül, vagy ma is például a fiú wcből jött kifelé, meglátta a folyosón jövök, feléje, és visszafordult, és nem is nézett rám, hanem befelé nézett a mosdóba... pedig nem beszélgetett ott senkivel, nem volt ott senki (nyitva van mindig a fiúmosdó ajtaja ezen a szinten :DD) úgy érzem néha utál... máskor meg


2011. szept. 23. 14:39
 1/9 A kérdező kommentje:

máskor meg szívesen segít: pl. nyáron egy vizsgám előtt írtam neki egy levelet hogy ő mit kapott vizsgán (elsősegély vizsga) miket nézzek át mit tanuljak meg ami BIZTOSAN lesz a vizsgán és tök jól leírta (hosszan) hogy őneki anno mit kellett elmondania, stb. meg hogy miket ajánl hogy átnézzek mert nagy valószínűséggel lesz vizsgán.


miért fordítja el csomószor a fejét ha ránézek, nem tudom :S


nem beszélgetek vele, suliban max annyit: nem tudod mikor írunk töriből? stb szal ilyen nagyon röviden. ő is, én is tanulós típus vagyok - lehet azért nem beszél velem annyit mer a haverjai nem tanulósak és nem akarja hogy a haverjai cikizzék? vagy nem tudok már mire gondolni.

2011. szept. 23. 14:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 nap telt el és negyedjére látom ezt a kérdést.
2011. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy elbambul óra közben? Én is sokszor vagyok így, főleg kémián :D aztán ha valaki rámnéz, akkor kapcsolok, hogy hoppá... figyelni kéne :$
2011. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Büdös a szád, trampli vagy, kocka vagy, stréber vagy, lúzer vagy.
2011. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Teccesz" neki
2011. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bejössz neki a srác pedig kcisit zavarban lehet fél téegd megszólítani :-) Ha neked teszik a srác kezdeményezz te beszélgessetek :-)
2011. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a srác olyan lehet, mint én. :)


Akkor magamból kiindulva bejössz neki. :D

2011. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bejössz neki de nagyon ha ijeneket csinál :D
2011. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bejössz neki csak nem akar lehet osztálytárssal kapcsolatot mert ha szakítotok utána mind a ketten furán fogjátok érezni magatokat egymás társaságában hidd el tapasztaltam!
2011. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!