Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég jártam egy sráccal 2 hónapig. Egyik napról a másikra szíkatott velem. Teljesen ki voltam készülve, napokog csak sírtam miatta, és akkor jött azzal, hogy maradjunk barátok, meg hogy nem szeretné, ha utálnám.

2 hete összejöttem egy sráccal, akit nagyon szeretek.

És akkor az exem küldte itt az sms-eket, hogy egy hete, csak azon jár az esze, hogy mit csinálhatok és hogy teljesen ki van készülve.

Amikor a suliban összefutunk, néz engem, de még csak arra se hajlandó. hogy köszönjön. Mikor megkérdeztem tőle, hogy most mi baja van, egyből azzal jött, hogy őt nem érdekli hogy én kivel vagyok.Tök bunkó volt.

Másnap meg nem tudta, hogy kérjen már bocsánatot, annyira "sajnálta" az egész dolgot.

Szerintetek túl büszke, mert már nem sírok utána, vagy még mindig érez valamit?

Én már nem szeretem őt, csak érdekel, hogy mért csinálja ezt...

17/L


2010. szept. 7. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Érez valamit irántad. Tudom, mert gondolatolvasó vagyok.
2010. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabriell88 ***** válasza:
100%
Sztem féltékeny:) Akkor jösz rá mit veszítettél el, mikor már elvesztetted...tartja a mondás, és van benne igazság.Valószínű szeret még téged valahol:)
2010. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát a szakítás okai sok lehet... talán azért mert a barátok azt mondták hogy..., de szerintem tuti nem érez semmit se... ha érezne akkor nem szakítana még ha a barátok is mondanák az hogy te nem vagy jó csaj.. vagy nem tom ez csak egy pl., szerintem csak színplán irigy, ne is foglalkozz vele...( lehet azért szakított veled mert volt valaki a láthatáron azt nem jött össze... bármi előfordulhat ) az ilyen idiótákból... (már bocs.. nem ismerem... mindegy na) lesznek a szarkeverők... (Y), szóval egyáltalán ne foglakoz vele... hagy nyelje le a hülyeségeit... mert ha foglalkozol annál rosszabb lesz..., persze vannak kivételek..., talán még annyit tudok mondani hogy az emberi hülyeség határtalan... remélem valamit azért tudtam segíteni... a kíváncsiságod ellen... :)
2010. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kétségkívül azért csinálja ezt, mert új barátod lett és belül még szeret téged és annyira irigy lett az új pasi miatt, hogy így viselkedik. szerintem bocsátsd meg neki hogy ilyen. például leülhetnétek csak simán kettesben és kibeszélhetnétek magatokat

mivel aztmondta h barátok maradhattok:) remélem segítettem

2010. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy probléma van. Nem hajlandó köszönni sem.

Így pedig barátok sem nagyon lehetünk.

Úgy megy el mellettem,mintha egy idegen lennék.

2010. szept. 10. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Bántja az önbizalmát, hogy ilyen hamar túl vagy rajta. Amikor ki voltál készülve, és napokig sírtál, akkor nem viselte ennyire a szívén a sorsodat? Akkor nem járt a fejében az, hogy mi lehet veled? Ott hagyott, egyik napról a másikra...pufff....Hát akkor egye meg amit főzött!

Te meg ne is foglalkozz vele! Meg írtad, hogy szereted azt a srácot, akivel most vagy, ezzel a f*sszal meg ne foglalkozz!

19/l

2010. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!