Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy fiú, aki tetszik nekem. Egy évfolyamba járunk, csak másik osztályba, de nyelvóránk együtt van. Gyakran látom, hogy mikor ránézek néz egy kis ideig, majd elfordítja a fejét. A múltkor pl előttem ült 2 paddal és gyakran forgott hátra órán, mikor hátrafordult mindig rám nézett, aztán másra, végül előre fordult (bocsi, eléggé gyerekesen hangzott ez amit leírtam..) Bejárósok vagyunk, vagyis busszal szoktunk hazajárni, de én előbb szállok le, mert nem egy faluban lakunk. Mikor nincsen ülőhely, akkor állunk és észreveszem, hogy akkor is szokott nézni. Most ezek szerint bejövök neki? 15 évesek vagyunk (9.-esek) mindketten, és én vagyok a lány. Még nem beszéltünk egymással, és a suliban is csak akkor látom, mikor közös óránk van, vagy a buszmegállóban. Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)

(Bocsi, hogy hosszú lett.)


2011. szept. 23. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nem kizárt. Mondjuk attól hogy rád néz, attól még nem biztos, hogy bejössz neki. De kezdj vele beszélgetni, és abból is lejöhet, hogy mi a pálya :) Mert ugye látszik az arcán. :D
2011. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reméltem, hogy te vagy a lány az első mondat után. :)

Te arra vársz, hogy ő kezdeményezzen, ő meg valószínű jelre vár, hogy kezdeményezhessen. Mosolyogj rá mikor rád néz és nézz te is a szemébe, ha ez sem válik be akkor ülj melléé a buszon és beszélgess vele. Tudod a fiúk elég félénkek (én is az voltam) mert a mai lányok 15-16 évesen huszonéves fiúkat akarnak és az öltözködésük + az életvitelük (pia, buli stb.) elveszik a kedvet az udvarlásra.

2011. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!