Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Én csinálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Én csinálom rosszul?

Figyelt kérdés

Amikor a barátnőmmel alszom,akkor amikor este felébredek,megölelem,vagy a kezem a fenekére teszem,combjára ....

Ő pedig ezt mindig rossz néven veszi,hogy "próbálkozom"...

Pedig én csak szeretem a közelemben tudni,meg igazából automatikusan csinálom általában...

Szerintetek bennem van a hiba ?


2011. szept. 23. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
te kis perverz disznó.
2011. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
A barátnőd szégyelli valamelyik testrészét?
2011. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:
nem benned van a hiba. egyszreűen neki szüksége van némi szeparációs távolságra az aláshoz. van ilyen. én arra is felébredek, ha valaki még hozzám sem ér, de beleér a személyes zónámba.
2011. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 napietus ***** válasza:
*alváshoz
2011. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet h csak 1 kis nyugira vágyik...
2011. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem te vagy normális kettőtök közül, már bocs.

Az én barátom is ilyeneket mesél, hogy az előző női beszólogattak neki, amikor hozzájuk akart bújni.. Amikor először mondta, nem hittem el, de ezek szerint tényleg van ilyen, nem is kevés. A legtermészetesebb dolog a világon, hogy a párodat meg akarod ölelni, simogatni, érezni a testét akkor is, amikor éppen nem szeretkeztek. Jó úton jársz, nyugi, ne hagyd magad eltéríteni. És szívből kívánok neked egy olyan lányt, aki értékeli ezt.

2011. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem semmi,ha csak átöleled vagy a kezed a seggére/combjára teszed.Sőt,én örülök neki,ha a barátom csinálja..vagy simogat,jól esik. :)


L/16

2011. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Aztan meg majd idovel megkapod, hogy csak akkor bujsz hozza ha szexelni akarsz te szemet diszno:D Olyan mintha nem szeretne ha hozzaersz csak akkor ha szex kell neki, mar bocs. Ez nem a szemelyes ter kerdese szerintem, mert akkor max megmondja hogy bocs, nem tudok igy aludni. De nem hiszi azt hogy kozosulni akarsz vele mindig. Erdekes csaj. Gyakran szeretne amugy szeretkezni veled, vagy inkabb te kezdemenyezel? En ha valakivel elvezem a szexet nem teszek neki szemrehanyast ha azt akarja, sot orulok neki. Annak meg plane hogy csak ugy hozzam bujik szeretetbol es eszemben sincs vadaskodni hogy megint biztos csak dugni akar. Miota is vagytok egyutt? Nem lennek meglepve ha azt mondanad nem nimfomanias.
2011. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Mit meg nem adnék azért, ha lenne barátom, együtt aludnánk, s átölelne este.:$


Érdekes a helyzet. Azt hittem a legtöbb lány szereti, ha átölelik meg ilyenek. Szerintem amúgy tök normális reakció, hogy akit szeretsz, azt átöleled, megsimogatod. Szeretnék én kifogni majd ilyen fiút. :)

16/L

2011. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb a derekára vagy a vállára tedd a kezét, azok nem olyan erotikus területek.
2011. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!