Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a magas vagy a mély hang jobb lányok esetében?

Figyelt kérdés

Igen, én is tudom, hogy rohadtul nem ez az elsődleges szempont, de azt meg ne próbáljátok bemagyarázni, hogy egyáltalán nem preferáljátok egyiket sem.:D És azzal is tisztában vagyok, hogy a srácok többségének az arany középút jön be a legjobban, de most maradjunk a végleteknél.

Előre is kösz!


2011. szept. 23. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

A magas hang idegesíthet, de nem mindig. Nekem nincs a méllyel bajom, az is szexi lehet. De azért aranyat ér egy jó csengésű vagy búgású (vagy még hogy mondják), illetve extránnagyon nőies hang. Vagy az, ha valakire emlékeztet, és amiatt esik jól.

Amúgy a déli országok lányainak (elsősorban a spanyoloknak) szokott olyan reszelős hangja lenni, nekem az is bejön.

2014. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon bejönnek a "dörmögős" hangú lányok :D 22/F
2016. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!