Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az asztali gépemből magas...

Az asztali gépemből magas hangon "nagyfrekvenciás" hang jön ki de miért?! Juj!

Figyelt kérdés

Már kérdeztem egyszer de most pontosítanék hátha lesz megoldás és súlyosbodott a probléma is Magas hang jön ki a gépemből, mint ha repülne egy szúnyog kb, csak magasabb. Nem a táp a hibás (szerintem, lehúztam az alaplapról és csak azt dugtam be, csend van, amúgy meg FSP), az alaplapból jön, pár napja még fülelni kellett hogy hallatszódjon kikapcsolva, most már erősödött a hang, bekapcsova fülelve hallatszik, kikapcsolva meg rendesen hallható... Vadi új gép, lehet haldoklik az alaplap cseréltessem ki? Hasonló hiba volt már valakinek? esetleg proci lehet? Többi alkatrész nem hiszem mert lehúzogattam róla őket.

amúgy ilyen lap, 2 hetes! [link]

+ AMD phenom x4 955


Ha esetleg írtok valami teszt tippet amivel lehet pontosítani az is jó


2011. jún. 15. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Húzd le az alaplapról a tápegységet és a ZÖLDET és a FEKETÉT

érintsed össze elfog indulni a táp ,és halgátkólóz hogy hallod e a hangot ha hallani akkor tápcsere azonnal!!!


ha nem innen folytassuk

2011. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt a zöldet bármelyik feketével?

[link]

2011. jún. 15. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
tápegységprobléma. azért mert FSP sajnos közel sem garancia, hogy jó a táp. nekem is "sípolt" egy pár már :(
2011. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

IGEN

van más zöld is?

2011. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na, tényleg a táp lesz, jha és amúgy nem is FSP hanem corsair :(

kikapcsolt állapotban folyamatosan "ciripel". Ennek akkor nem így kellene legyen? Előző tápjaimnál mondjuk nem tűnt fel hogy ilyesmi probléma lenne O_o

2011. jún. 15. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem ?
2011. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!