Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a világ legromantikusab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a világ legromantikusabb városa?

Figyelt kérdés

Melyik az a város, amelyikben szívesen együtt lennél életed nagy szerelmével? És miért? És mit csinálnátok?


Nemet kort légyszíves!


2011. szept. 23. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Manama.
2011. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
hát,én Párizsba biztos nem mennék,nekem az minden,csak nem romantikus város. Valami lakatlan szigetre mennék..
2011. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Párizs az minden, csak nem romantikus... Mindenhol ezt hallani, az emberek el is hiszik, aztán ők is nekikezdenek a hangoztatásának. Jártatok már ott egyáltalán? Retkes, mocskos, stb.-stb. Csak a belváros szép, viszont az sem romantikus.


Véleményem szerint Velence. Na az a város gyönyörű és csöpög a romantikától.

2011. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

Párizs?


Mindenki csak az Eiffel-tornyot, a Diadal ívet és ezek környékét ismeri a képeslapokról. Bukarestet nevezik a Kelet Párizsának, valójában Párizs a nyugat Bukarestje. Egy ocsmány, koszos, gettó az egész, ahol akkora külvárosi nyomorult putrik vannak, tele cigány, arab, nigger állatokkal, ahová még a rendőrök is csak egy hadsereggel mernek bemenni. Ráadásul ha rád jön a szükség, nyugodtan elvégezheted a metrólépcsőn, vagy akár a nyílt utcán, a kutya nem fog rád szólni.

2011. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

igen,pont erről beszéltem én is :D idén voltunk ott, hát PUTRI. és nem a külváros ( az majdnem szebb mint maga a központ ) hanem a belváros. iszonyat ami ott van. Tele van niggerekkel ( nemvagyok rasszista ) de ők inkább ilyen cigányokra hasonlitanak, mindig ottvannak a sarkadban, rengetegen vannak,és piszkosak.


Pl volt olyan hogy sétálunk a parkban, erre jönnek szembe full felszerelésbe a kommandósok ? oO Ott járőröznek, az Eiffel torony alatt, a parkokban. Mindenhol ottvannak.

Páncélozott kocsik minden utcasarkon..

Hát én ezt mindennek nevezem,csak romantikusnak nem. Egyáltalán nem illik rá az elnevezés.


Énvagyok az első hozzászóló,aki Párizst leszólta :D 17/F

2011. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Párizs: hát ez nagyon sajnálatos :( Életemben 3* voltam ott, legutoljára 6-7 évvel ezelőtt, és akkor még gyönyörű volt! Semmi mocsok, meg bevándorló, csak a gyönyörű épületek, szinte minden sarkon pékség vagy gyümölcsös, nagyon visszavágyom oda. Viszont ha tényleg ennyire elfajult a helyzet, akkor elszomorító :( Legromantikusabbnak talán Kiotó-t mondanám, de sajnos csak képekről, a kiutazáshoz még gyűjtögetni kell :)
2011. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!