Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok a "munkás" srácokról?

Figyelt kérdés
Például utcán megyek kicsit koszos naci, felső, sporttáska a kézben, nem vagyok undorító,ronda.. Csak néha a lányok "úgy" megnéznek :S és szerintem negatívumként jön le... Egyébként kertépítéssel foglalkozom, nem vagyok aluliskolázott, tudatlan, idióta, csak sokan általánosítanak :(
2011. szept. 24. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány,de van egy sztorim ami idevág.

Haverom klímaszerelő,koszos melósruha,bakkancs stb.

Szokott menni bevásárló központok boltjaiba,szerelni,tisztítani stb.

Na,ahányszor megy,annyi eladócsajt szed fel és dug meg.

2011. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az kemény, hát én a munkám során max 30feletti nőkkel találkozok, akik férjnél vannak stb. az utcán meg lehet hogy rosszul fogom fel de ha körbenézek úgy néznek h tök gáznak veszem... Igazából ha én lány lennék nekem jobban bejönnének az edzett "munkások" mint az eltunyult aktakukacok :)
2011. szept. 24. 00:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,akkor itt a kisugárzással,hozzáállásoddal lehet gond,mert a haverom ugyanúgy vonul a melósruhában,mintha a diszkóban páváskodna.

Egyébként a ruháról itt egy érdekesség-

[link]

2011. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mex Deluxe:) Ismerem a formát, nagy arc.. Hát köszönöm szépen a válaszokat, egyébként én próbálok mosolyogni a lányokra meg, nem fancsari képet vágni stb... igazából lesz*rom a ruházatom, nekem az a problémám hogy kb. csövesként néznek rám, pedig egyáltalán nem vagyok az, sőt még ronda,ápolatlan sem vagyok csak meló után nem tudok megfürdeni... Többnyire azt mondják rólam, hogy helyes vagyok, az önértékelésemmel nincs baj, ergo elvileg a kisugárzásommal se kéne hogy gond legyen.. Mind1 köszönöm a válaszokat megpróbálok rajta változtatni, bár lassan autóval fogok járni melóba :| :)
2011. szept. 24. 00:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem erős előítéleteim vannak a munkásokkal kapcsolatban, mindig (pl. tegnap is) beszólogatnak, ami elég kellemetlen tud lenni. És, ugye én ránézésre nem tudom meg mondani, hogy te most egy normális, iskolázott munkás vagy-e vagy egy ugyanolyan tahó, mint a nagy átlag, szóval ha tegyük fel én megnéznélek, az max. véletlen lenne vagy attól paráznék, hogy beszólsz-e. Ettől függetlenül simán lehet, hogy más lányok nem így állnak hozzá. 19L
2011. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejönnek a munkás kinézetű pasik.
2011. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En mindig ilyen oreg hat nem oreg de nem is fiatal munkasokat lattam dolgozni olyan kozepkorosztajuakat. Egyszer meglattam egy barna munkas csavot dolgozni az utcan. Ocsem hogy annak milyen jol allt az a retkes lapat a kezeben. Annyira neztem hogy ki is szurta, el is mosolyodott en meg ugy megszegyeltem magam hogy meg a CBA-S szatyrot is otthagytam a kovon.


Szal ha fiatal vagy es munkas akkor az sexy.

2012. jan. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

ezt figyeld:D

http://www.youtube.com/watch?v=a6kvVEPeO98

2012. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ahol én lakom ott sok munkás van,és akárhova megyek mindíg látok egy tucatot,én is rendesen megbámulom őket mert igenis akad körtük jópasi :)
2012. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!