Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-40 evesek volt mar veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-40 evesek volt mar veletek ilyen?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es nincs mar reg ota baratnöm (pattanasok miatt).Es egyszerüen nem akar össze jönni egy rendes kapcsolat pedig nagyon rendes es udvarias vagyok.Es felek,hogy nem lesz soha baratnöm..Veletek nem volt ilyen ennyi idösen ?
2011. szept. 24. 16:35
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:

Nem... Sosem voltam pattanásos...

De egy kozmetikust, vagy egy bőrgyógyászt azért meglátogathatnál, és máris orvosolva lennének a pattanásaid... Vagy csak simán ne egyél zsírosat...

2011. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van néhány pattanásom (nem vészes)...mégis sok fiúnak bejövök...azt mondják, hogy nagyon jó fej vagyok és az miatt :)....nyugi...eljön egyszer az idő, hogy valaki a belsődért szeret:)

amúgy is nálunk is van az osztályban egy srác, 16 éves, nincs barátnője a pattanásai miatt..úgy hívják, hogy Urbi ...nem te vagy az?:D

2011. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A csapból is az folyik, hogy ebben a korban mindenkinek van és ez természetes. Én 19 éves lány vagyok és így is vannak. Használj valami jó típusú arc lemosót illetve tonicot, ez minden amit megtehetsz. Nem akarom reklámozni, hogy én mit használok, de ilyen kis szemcsék vannak benne, ami szépen lehoz minden szennyeződést. A tonic meg azért kell, mert segít elpusztítani a baktériumokat (amik különben okoznák a gyulladásos patikat) illetve a maradék szennyeződést is lehozza. Természetesen reggel és este is kell rá időt fordítani, de nem több mint 3 perc... nagyon jó készítményeket lehet kapni férfiak számára is. Az áruk különböző, a legolcsóbbat nem érdemes megvenni, viszont nem biztos, hogy a legdrágább a jó. De ha nagyon szenvedsz tőlük akkor érdemes felkeresni egy bőrgyógyászt. Persze ő csak extrém esetben fog segíteni.
2011. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, és a 18- NEGYVEN éveseket kérdezed h volt-e h pattanás miatt nincs bnőjük?:D
2011. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem..nem Urbi vagyok :D

Utolso valaszolo lehet,hogy rosszul fejeztem ki magamat de nem az a kerdesem,hogy volt e pattanasuk hanem,hogy volt e olyan korszakuk ahol tök szomoruak voltak,hogy nincs baratnöjük es azt hittek,hogy nem is lesz soha.

2011. szept. 24. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező : Milyen krémeket használsz? Arctonik-bőrradír használata mindennapos? Kozmetikusnál jártál már? Mennyire vagy izzadós, reggelente szoktál arcot mosni?


ezekre légyszíves válaszolj!

No name oldalon vagy, őszintén : volt már barátnőd?

2011. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 WhiteLabel ***** válasza:
Azért nincs barátnőd mert rendes és udvarias vagy.
2011. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden nap 3szor bevizezem az arcomat es haziszappant kenek ra majd hagyom egy kicsit,hogy ra szaradjon a szappan es egy olyan 5,10 perc mulva lemosom az arcomrol a raszäradt szappant.(reggel,delben es estenkent) Voltak mar baratnöim de csak ilyen komolytalan kapcsolataim voltak..
2011. szept. 24. 17:28
 9/12 A kérdező kommentje:
WhiteLabel:Azert nincs baratnöm mert rendes vagyok ?? :O de miert ? azt hittem,hogy az jo dolog ha az ember udvarias...
2011. szept. 24. 17:29
 10/12 anonim ***** válasza:

ez a háziszappanos módszer nem elég..vegyél bőrradírt és arctonikot!

FontOs!!!!: nyomkodás után lefertőtleníted az arcod?

2011. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!