Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogy toleráljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Hogy toleráljátok azt, hogy a kis tizenéves csemetétek (15-16 évesek), összejönnek korosodó fiatalokkal (23-24 évesek)?

Figyelt kérdés

Milyen érzés ez? Hogy viselitek, hogy pl. egy 24 éves, a 16 éves lányotokkal eggyé válik? Hiszen az egyik még finom, zsenge, inkább gyerekszerű, a másik meg már felnőttesedő...

Milyen érzés?

Hagyjátok, hogy akár hatalmas szeretkezéseket múveljelenek le a mellettetek lévő szobában?

Hogy az egyikük még csak kis zsenge tizedikes, a másik pedig már diplomás, netán munkája is van?

Az egyikükbe még lehet be sem hatoltak, lehet még csak ismerkedik a fallosszal, szexszel, a másikuk meg már mehetne kalauznak, annyit lyukasztott?

Hogy viselitek ezt el? Hogy toleráljátok? Mit gondoltok?


2011. júl. 4. 22:36
1 2 3
 1/21 WhiteLabel ***** válasza:
32%

Hát ezen gondolkodok ám sokat...

Nemsokára kisbabánk lesz és úgy tűnik lány.. én tuti kitekerem a palimadárnak a nyakát...:D

2011. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
mit sír a szád, majd kiviszi a szú a kojtot
2011. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

nahát én 25 leszek hamarosan és pont ezt a korosztályt néztem ki magamnak.

amúgy azt hozzátenném hogy egy csomó ilyenkorú lány már felnőttnek néz ki sminkkel,ja és én sem olyan vagyok mint egy átlag 24-25éves simán el tudnék vegyülni a ballagók közt hisz az idő velem kíméletesebb mint a többséggel

2011. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Felnőttnek néznek ki, felnőttesen akarnak viselkedni (ami néha sajnos inkább komikus), és néha az arroganciájuk, pofájuk akkora, hogy az dermesztő. A legkegyetlenebb közülük a bölcselkedő, okoskodó, alázgató, odamondogatós, az életet baromira ismerő típus. Az ilyenektől sajnos viszolygok.
2011. júl. 4. 22:47
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez nem olyan hatalmas korkülönbség lol... KOROSODÓ hát te hülye vagy :D Engem ekkora korkülönbség még nem zaklatna fel, akkor kezdenék gondolkodni, ha a 15 éves lányom mondjuk egy 35-40el jönne össze...

(btw szüleim között 8, nagyszüleim között 14 év korkülönbség van :P Szal ez nem mindig csak "lyukasztás")

18/F

2011. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyugalom, én is "korosodó" kategóriába tartozom, csak kicsit izgatom a népet a költői túlzásokkal.
2011. júl. 4. 22:54
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát engem nem fog zavarni. Most öszinte voltam.

13 évesen 19 éves barátom volt. 20 évesen meg 14 éves, szóval elég liberális a felfogásom.

Na meg aztán ha tiltom mit is érek el vele?

1., Utálni fog a lányom

2., Ugyanúgy szeretkezni fog, maximum nem a lakásban, hanem a discoba vagy akárhol.

3., Attól nekem nem lesz jobb, mert fitogtatom a "hatalmam" felette.


Tehát, engem nem fog zavarni, tök mindegy hány éves (normális kereteken belül, azért 50 évessel ne álljon össze :D), csak legyen normális, szeresse és tisztelje a lányom. De ezt minden férfitól elvárom, legyen 16 vagy 25 éves, tök mindegy. Még csak 10 hónapos a lányom, ráér még ezzel:)))

2011. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

23:16

20 évesen 14 éves barátod van? Ez nem liberalizmus, számomra inkább már pedofília, ne haragudj, de ez tényleg durva..

A kérdésre válaszolva nehéz dolog tolerálni az ilyet, főleg, mert a legtöbb csak a szexbábut látja a 14-15 éves lányokban, de persze mindig vannak kivételek, és lehet tényleg érzelmek kötik a már majdnem felnőttet, a még mindig gyerekhez.

2011. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom elég érett gondolkodású (16 éves lesz)

Most van az első komoly kapcsolata egy 23éves fiúval,őszintén megmondom örülök,hogy nem 16éves sráccal állt össze, ő akármilyen balhéba/bajba beleviheti..

Eddig volt neki talán 2-3 fiúja akik 16-18 között volt,velük nem igazán tudott kijönni,túl gyerekesek voltak, és max. 1hónapig voltak együtt.

Úgyhogy nem tiltom el őket egymástól :) Szeretik egymást akkor nincs mit tenni:)

2011. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

uuristen nem kell félteneni a gyereket. nem egy pedomaci 40 évessel jön össze.24 éves még nem öreg.belefér . lehet hogy jobban megbecsüli mint egy éretlen paraszt 16-18 éve. tisztelet a kivételnek! meg amugyis a saját dolga. ha a pasi rendes megbecsüli, nem használja ki szereti akkor ne szolj bele örülj hogy talált egy rendest. szexxel meg legalább tapasztal.nem kell kicsike kiengének nézni .legtöbb 16 év feletti 80 százaléka nem szüz . 17 év fellet már 95 százaléka :)) nagyon sok suliba voltam, nagy baráti köröm is van voltam diák munkába is sok embert ismerek ugy hogy tudom

17/l

2011. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!