Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a szerelemre utaló jelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szerelemre utaló jelek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 22:29
 1/7 mus musculus ***** válasza:
Kinek a szemszögéből?:D
2011. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Íme a jelek: [link]
2011. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:D

haha kösz mindenképpen alkalmazom!:D

minden érdekelne.

Igazából nem tudom eldönteni hogy én szerelmes vagyok.Azért kérdezem,de ha már így rá kérdeztél az is érdekelne ha ő szerelmes belém :)

2011. szept. 24. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:

olyan pl szabadidős dolgokról is szívesen lemondasz amit imádsz csak azért mert ha azt kihagyod és elsétálsz arra akkor lehet hogy látod vagy tudsz vele beszélni

reggel könnyen ébredsz

sokat gondolsz rá

mindent el akarsz neki mesélni

egy egy találkozás után kicsit a fellegekben érzed magad

ha pl úgy érzed ma nem volt olyan kedves veled és nem figyelt rád kúrv@ szomorúnak érzed magad...

nálam kb ezek voltak

2011. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na az vagy?
2011. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy tűnik igen :)
2011. szept. 24. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor gratulálok :) sok sikert! :)
2011. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!