Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert van az hogy a lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy a lanyok szerelem nelkul is feltekenyek tudnak lenni?

Figyelt kérdés
egyszeruen erzem h megbolondulok amikor vki teljesen oda van egy masik lanyert. miert nem ertem van oda??? de ha en teccek meg egy pasinak es nem teccik nekem akkor leprobalom razni. huje vagyok es kessz!!!!
2011. febr. 11. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Irigy vagy,mert utánad nem azok érdeklödnek akiket te akarsz. Probálj meg hóditani bevetni ezt azt hogy azzal jöhess össze akivel akarsz.
2011. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor h mindenki ertse: ha egy pasi mas lany utan fut feltekeny vagyok de ha ugyanaz a pasi utanam fut megprobalom lerazni
2011. febr. 11. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Dettó....
2011. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert a neked nem tetsző pasi rajongása is legyezi a hiúságodat, jólesik az önérzetednek. Ha másért rajong, akkor másét legyezi.

Ha nem örülsz neki, hogy ilyen vagy, akkor próbáld valami más mérce alapján megállapítani, hogy szép vagy-e ;).

2011. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
egyszeruen f*sz vagy... bocs.. :) valami problem van az agyacskaddal.. :)
2011. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hat sajnos en ugyanigy vagyok ezzel. de altalaban csak azokra vagyok feltekeny,akik szerintem szep lanyok.vagy ugy h egy srac,aki csak kicsit tetszik és masnak udvarol
2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert azt akarod,hogy minden pasi utánad fusson,mert nem tudod elfogadni,hogy igenis vannak szebbek nálad.Te akarsz lenni a középpontban,és zavar,ha nem vagy ott... Valami ilyesmi?
2011. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
23:03 igen valami ilyensmi:P
2011. júl. 7. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Kell neked az elismerés,ezzel nincs baj,csak ne mutasd ki. :)
2011. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!