Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem a terhességre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés
A menstruációm első napjától számítva a 7-8 éjszaka lefeküdtem egy sráccal. Mivel ő gumiban nem tud, én pedig gyógyszert nem szedek, nem védekeztünk. Sajnos pár perc után elment, bár kivette, de félek, hogy került belém is. Mennyi az esélyem egy nem kívánt terhességre? Mind a ketten fiatalok, 21 évesek vagyunk.
2011. szept. 25. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az hogy van, hogy gumiban nem tud?Nálam esélye se lenne!
2011. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

van esély a terhességre,olyan nincs,hogy gumival nem tud,nemakarásnak nyögés a vége,milliók használnak óvszert világszerte mégis mi a te barátod,hogy nem tudja felhúzni,inkább nem akarja.

vagy ha annyira nem okés a gumi akkor mért nem íratsz magadnak tablettát?nem vagy már olyan fiatal,hogy ne szedhesd.vagy legalább pharmatexet használjatok a megszakításos mellé.

2011. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nagyon minimális az esély...de mindaddig amíg van 1%esélyed is, és nem akarsz teherbe esni, jobb ha nem "játszol" ilyenekkel, egy gyerek nagy felelősség.
2011. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az ilyen pasit egyböl dobnám.... olyan nincs hogy nem tud!!!

csak nem akar meg kényelmetlen max.

én nem kockáztatnék. elvileg menzesz közben nem lehetsz terhes de mennyi példa van rá hogy mégis? van aki tabletta mellett is az lesz. a biztos a gumi! sose szexelj ilyen pasival!

2011. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ő csak egy barát, nem A barátom...

És valóban nagyon elpuhul a gumitól... van ez így mással is.

2011. szept. 25. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:

50% vagy igen vagy nem.....

Csak azt nem értem, miért kérdezel hülyeséget?

Vagy tudatlan vagy vagy nem vagy 21....

2011. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tud??? Nem akar. Az én barátom is próbálkozott ezzel az elején, hogy ő sosem csinálta gumiban, mindig elmegy olyankor a kedve a szextől, stb... Érdekes módon amikor nyilvánvalóvá tettem, h anélkül nálam nagyon nem pálya, összeszedte a farkát és azóta is megy neki abban is... Hát nem különös???

21L

2011. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha felhuztátok a gumit.

izgasd még gumiban is.

2011. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van!
2011. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!