Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jennaa000 kérdése:

Szerintetek nagy esélyem van a terhességre, ha március 20. án jött meg a menstruációm,24. én már elmúlt, és 26. án már szeretkeztem a párommal?!

Figyelt kérdés
Sajnos rosszul sűlt el a helyzet. Azt írták, hogy a menstuáció kezdetétől 14napig van nagyobb esély a teherbeesésre, ez igaz? Mert akkor ez bőven benne volt.
2011. ápr. 9. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát esélyes. A teszt megmondja.
2011. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Hát lehetséges... Nem szeretnél babát?
2011. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

50%

Vagy terhes vagy, vagy nem.

2011. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napjától számított 14. napon van peteérés. Persze lehet előtte vagy utána is. Mi pl. úgy szeretkeztünk, hogy a 4. nap volt el is ment bennem. De volt már olyan, hogy már 8. nap volt és úgy ment el bennem 2x is. :S Na az már azért necces volt,mert állítólag 5 napig is élhet egy hímivarsejt. De nem lett semmi. Szóval szerintem te sem aggódj ezen, bár tényleg nem lehet kizárni a terhességet, de véleményem szerint kicsi az esély rá. Ja attól is függ, hogy hány napos a ciklusod.
2011. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tanulok még, 18 éves vagyok, úgy érzem amíg jó anyagi háttérrel nem rendelkezem, nem vállalhatok kisbabát, az ő és saját életemet is nehezíteném ezel :S ezért félek annyira, mert az abortuszt nagyon ellenzem..
2011. ápr. 9. 23:49
 6/15 anonim válasza:
Megértelek. Remélem úgy történik, ahogy Te szeretnéd.
2011. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) én is nagyon remélem.
2011. ápr. 9. 23:56
 8/15 anonim ***** válasza:

és miért is nem védekeztetek?

teherbe esni meg MINDIG lehet, max. hol több, hol nagyobb rá az esély, de az az esély mindig ott van, akárhányadik napja is van a ciklusnak. vagy akár menstruációkor is.

2011. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy- két infót kijavítanék, amit feljebb rosszul írtak. A menstruáció napjától visszafele számítva 14. napon van az ovuláció (99%), úgyhogy csak utólag lehet szinte biztosan megmondani, mikor volt. Az ovuláció előtt eltelt napok száma inkább a variábilis, mi úgy tanultuk, hogy a menstruáció 1. napjától számított 12-16. napon. Ehhez hozzá kell adni, hogy a petesejt 3 napig termékenyíthető, illetve a spermium 2 napig termékenyítőképes, így a menstruációtól számított 10-18. nap a legesélyesebb. Azonban nagyobb érzelmi reakciók, vagy pl. az orgazmus is kiválthat ovulációt, így bármikor van esély a teherbe esésre, és mindig kb ugyanakkor, hiszen nem tudhatja senki, hogy milyen érzelmi hatások váltanak ki belőle ovulációt. Kérdező, én a helyedben csinálnék 10 nap múlva tesztet, és a legfontosabb, hogy soha nem csinálnék többet ilyet...

20/L

2011. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mármint az eseménytől számított 10 nap múlva, szóval most már meg is vehetnéd a tesztet.
2011. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!