Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a fekete pasik tetszenek mostanság? :|

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
azéé mert nagy f*szt akarsz a p*nádba
2011. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés kérdése. Vagy divatmajom vagy. Válassz.
2011. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem is a fekete nők érdekelnek vonzó ha fekete punci belül meg rózsaszínn áá fincsa :D
2011. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor egyéni ízlés eddig nem tetszetek annyira de mostanság sok helyes fekete srácot látok :D
2011. szept. 25. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert egy nagy kankós néger dákóval akarod kúratni magad!
2011. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem és lányismerőseimnek is tetszettek egy időben:) Olyan 14-15-16 éves lehettem, meg voltam értük veszve:D És akikkel eddig beszélgettem, nekik is volt egy "feketepasi" időszakuk tinikorukban. Nálam teljesen elmúlt, most már a hófehér bőr, szőke haj jön be. És egyik sem valamilyen hülye divat miatt, vagy azért mert állítólag nagyobb a szerszámuk -.-
2011. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem is van egy fekete barátom épp, nagyon kedves, jól is néz ki, de néha túlságosan szeretném, de nem szereti ha sokat hivogatom, már november óta találkozom vele, pedig nagyon tetszik.
2012. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a továbbiakban pedig kerüljenek el az olyanok akik csak primitív módon tudnak írogatni :)
2012. ápr. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!