Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, ilyen létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, ilyen létezik egyáltalán?!

Figyelt kérdés

szóval van egy srác aki picit tetszik...és eddig féjszbúkon beszélgettünk,és úgy tűnt,hogy én is tetszek neki,mert állandóan rám írt meg olyanokat mondott amikből tökre az jött le hogy tetszem neki


erre most kiderült hogy azt hitte,én vagyok a barátnőm és végig a barátnőm tetszett neki,de azt hitte,én vagyok ő,ezért velem beszélgetett -.-


és most még neki áll feljebb hogy nem írok neki


közbe mit beszélgessek vele mikor eddig az volt az egyetlen témája hogy enged dicsért meg minden és most meg a barátnőm tetszik neki?


meg úgy bírom ezt is basszus,ha nekem tetszik egy gyerek,mindig valamelyik barátnőm tetszik neki :||


de komolyan,ilyen már tényleg nincs!!!


az összes srác akibe eddig szerelmes voltam,valahogy találkozott valamelyik barátnőmmel és vagy jártak pár nap múlva,vagy ott dicsérték a barátnőimet hogy milyen szépek


és már komolyan egy senkinek érzem magam


én miért nem tetszek senkinek?


pedig a barátnőm azt mondja hogy szép vagyok ...


mondjuk neki azért nem hiszek mert csak a barátnőm ...és még a saját unokatesóm is lek.rváz meg azt mondja,hogy rusnya vagyok :S


mit tegyek hogy valaki engem is észre vegyen?


13l


2011. szept. 26. 16:12
 1/7 anonim válasza:
68%
ne foglalkozz ezzel a sráccal...hidd el te is tetszel biztosan más fiúknak...rád is rád talál a szerelem...még nem késő...ne ez a fiú vegye el az önbizalmadat:))))
2011. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

16:18 köszi a választ :)


hát nem tudom ... nem csak ő vette el az önbizalmamat hanem még sokan mások :| ez meg hogy ennyi ember mondja rám hogy ronda vagyok,szerintem nem véletlen

2011. szept. 26. 16:22
 3/7 anonim válasza:
68%

ne változz meg a többiek miatt...legyél önmagad...biztos nem vagy csúnya...fel a fejjel:)


előző voltam

2011. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi :D


amúgy ezért most kapni fogok egy csomó beszólást hogy milyen egoista r.banc vagyok meg minden de szerintem nem is vagyok azért ronda...mármint hogy nem vagyok egy olyan szépség se akit mindenki megnéz de nem vagyok ronda :/

2011. szept. 26. 16:29
 5/7 anonim válasza:
68%

nem vagy te r.banc...ne törődj hogy beszólnak...foglalkozzanak a maguk dolgával...remélem azért már jobban vagy...ha akarsz akkor máskor is nyugodtan beszélgethetünk :D


14l

2011. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
pár év múlva nem lesz gondod.
2011. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :))


utolsó? remélem :D


utolsó előtti: leírod privibe az msned? :D

2011. szept. 26. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!