Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenből és mindenkiből...

Mindenből és mindenkiből elegem van!Mit lehet tenni? Megoldás létezik?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

miért , mi történt?


Mondd ki magadból, esetleg akkor megkönnyebbülsz.

2009. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, kb annyi a szitu, hogy sem itthon, sem a barátommal nem jövök ki.

Pedig a barátomra számítottam, de mindkét félről csak a nyomást érzem, hogy nekem kell mindig mindenkihez alkalmazkodni.

Elegem volt, higy nekem kell kompromiszumot kötnöm és várnom.

És félek, hogy ebből valami nagyobb baj lesz (depresszió vagy idegösszeroppanás).

2009. jan. 23. 00:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én azt tanácsolnám hogy ülj le a családoddal külön a barátoddal és mond el nekik mit érzel és szeretnéd ha változtatnának rajta.Azt is mond el te ugy érzed ha igy folytatodik ugy érzed tönkre megy a lelki állapotod.fontos hogy meg beszéljük a dolgokat mert máskülönben nem változnak maguktól.
2009. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mivel konkrétan nem írod, mi a gond, nehéz tanácsot adni, de valakivel beszéld meg! biztis van , aki meghallgat.

vagy írd meg priviben és akkor adok "kezelési" utmutatót. vagy regisztrálj máshol is és várd a válaszokat ott is, vagy dumáld a dolgot névtelenül a cseten.. alényeg, hoyg ne rágd magadat.... add ki és meglásd sokan ülnek itt egy kattintásnyira tőled és próbálnak segíteni és ez már jó érzés. nem??

2009. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eggyütt érzek veled én is ezt mondom lemondtam mindenröl soha semmi jó nem történik velem.
2010. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, fel a fejjel!!!!
2010. ápr. 11. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!