Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanubaba kérdése:

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú, 2évvel idősebb, mint én, a sulimba jár. Annyira aranyos, helyes..., de igazán még nem ismerem, kb. egy hete beszélünk facebookcseten, meg msnen..(de rengeteget!!)És szokott nekem sok szivecskét meg pirulósszmájlit küldeni. Meg ma egésznap egymást néztük, meg szemeztünk, meg amikor köszönt, akkor mosolygott és kacsintott, én meg leblokkoltam és meghaltam:$$:D. De van egy másik csaj(évfolyamtársam) akivel már puszipuszinál tartanak.

És nemtudom, hogy akar-e valami tőlem, vagy csak hülyít. De szerintem nem vagyok neki elég, és kicsinek tart.:\\:D.

Nem akarom, hogy csak hülyítsen, mostanában annyiszor átba*tak...:\


2011. szept. 26. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Villants cicit.
2011. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!