Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hóditsam vissza? FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam vissza? FONTOS!

Figyelt kérdés
Több mint egy ébe szakiottam vele de én még mindig szeretem. :/ Mostanában kezdünk beszélgetni de semmi komoly. Nem sokára úgy alakul hogy találkozunk mert egy társaságunk van. Nagyon izgulok és szeretném ha segitenétek hogy mit tegyek. Valljam be neki őszintén és kérdezzem meg hogy van e esélyem van játszam el azt hogy már nem érdekel? Normális válaszokat kérek. Előre is köszi.
2011. jún. 30. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg akarod őt,akkor semmi nagy vallomás,meg hasonló nőriasztó dolgot ne tegyél.

Csípd fel úgy,mint egy sima csajt.Nevettesd meg,viccelj vele.A múltat meg véletlenül se hozd fel.Új lap.

Viszont azon se csodálkozz,ha ő már új bikával jön a társaságba és direkt előtted fog hetyegni vele.

A nők szeretik rugdosni a talpnyalókat és élvezettel figyelik a szenvedését,uh ne legyél az.

2011. jún. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként ezt elfelejtettem lerini ^^
2011. jún. 30. 14:49
 3/3 MERCEDESBENZ ***** válasza:
fújd be magad a legjobb spréddel xDDDDD és ne mondj neki semmit csak néz rá 1 csomószor !!
2011. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!