Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik baratnöm befog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik baratnöm befog mutatni egy lanynak aki nagyon tetszik nekem de nem tudom mit mondjak neki mert nagyon felek van ötletetek?

Figyelt kérdés
16F es 18L ! Nagyon izgulok,hogy elrontok valamit adjatok tippeket leci !
2011. szept. 26. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Köszönj neki csókolommal.
2011. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de most viccen kivül kerdeztem ! semmi ötletem nincs :S annyira felek,hogy nem tudok miröl vele beszelgetni.söt azt se tudom,hogy hogyan kezdjem!
2011. szept. 26. 17:16
 3/3 anonim válasza:
Légy laza ne lássa a csaj raktad hogy félsz töle de azért tul laza se legyél és add önmagad légy kedves vele ne legyél tul rányomulóls de azért add bele magad légy vicces és beszélj vele tégy egy pár szemkontatkust de azért ne bámuld tulságosan :) és ha még nincs közös programotok hivd el mind a két csajt fagyizni vagy sütizni és beszélgessetek lássa hogy jó fej vagy hajrá mindent bele :)
2011. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!