Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok 1 félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok 1 félénk pasival? A félénket úgy értem, hogy azért mer kezdeményezni, csak nem úgy mint egy igazi szívtipró izomagy, hanem félénken.

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen...Mindenképpe csak merjen kezdeményezni;)
2011. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze :D
2011. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát persze :D a nyomulós "macsókat" amúgy sem bírom :D
2011. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem vagyok oda a szívtipróktól. :)
2012. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten erre a fajtára bukom, bébi!


Oké, ezt most a "fenébe, mindjártvégevananyárnak" énem mondta, tippem sincs miért. Mostanában nem tudok megmagyarázni egyes dolgokat... Ömm... mind1. :)

Nekem komolyan tetszenek a félénkebb srácok, az izomagyú bunkóktól kiráz a hideg. De szerintem sokmindenkit, nyugi! :)

Az biztos, ha le kéne írnom az "álompasimat", nem lenne benne a tekintélyes izomtömeg, és a nyomulás, csak a kedvesség (a fő erény!), a humorosság (ez is az), az, hogy néha megszeretgessen :D (nagyon szeretek odabújni az emberekhez^^), szeresse a zenét... és nagyjából ennyi. A zeneszeretet se a legfontosabb kritérium, akár el is felejthetnénk. :)

2012. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!